Робота

ТОП 5 сайтів для пошуку роботи в IT-сфері

IT-сфера є однією з найперспективніших і водночас мінливих.

 Нові вакансії з'являються досить швидко і всі вони дозволяють значно підвищити свій дохід. В IT-сфері є своя особливість, працевлаштуватись вдасться як віддалено, так і за кордоном. У будь-якому з варіантів допоможуть спеціальні сайти, які працюють замість дошки оголошень.

Layboard.com

Лідером серед новачків й досвідчених працівників в ІТ-сфері є Layboard.com. Сайт дуже простий, а тому максимально зрозумілий. Пошук ведеться за містом, країною, професією або навіть ключовим словом.

Ресурс відрізняється й тим, скільки актуальних вакансій вдасться знайти. Зручні фільтри дозволяють звузити область пошуку, та наприклад, переглядати лише останні з опублікованих пропозицій. Layboard має простий та зрозумілий інтерфейс.

Linkedin

Не менш популярний ресурс, який найчастіше використовують для пошуку роботи за кордоном, Linkedin. Ресурс працює за принципом соцмережі, де реєструються різні IT-фахівці. Загалом користувачів, які обрали саме Linkedin, понад 700 млн. Крім IT-професій на сайті 150 різних галузей.

На сайті надані пропозиції щодо офіційного працевлаштування у більш ніж 200 країнах. Для IT-фахівця варіант працевлаштування за кордоном справді більш виграшний через високий заробіток.

Для пошуку саме IT-вакансій краще використовувати Boolean Search. Спосіб дозволяє вводити комбінації навичок або знань, щоб звузити пошук. Так вдасться знайти саме свого роботодавця.

GitHub

Ще один варіант для IT-фахівця, де чимало вакансій та корисної інформації, GitHub. Для новачка підійдуть вбудовані та дуже прості фільтри. Досвідчені фахівці можуть використовувати перехресний пошук, коли вводяться навички або певні знання.

Ресурс дозволяє зв'язуватись з потенційним роботодавцем, щоб обговорити питання майбутньої співпраці. Кожен претендент також має свій своєрідний рейтинг, і чим він вищий, тим більше шансів знайти хороший і тривалий проєкт.

Hired

Платформа для пошуку IT-спеціальностей Hired відрізняється простотою та універсальністю. Щоб швидше знайти роботу в будь-якій компанії, претендент може розмістити своє резюме і чекати на відгук від роботодавця. Такий спосіб працевлаштування один із найефективніших.

На сайті можна знайти й вакансії. Головна особливість платформи полягає в тому, що роботодавець розміщує платні оголошення, а тому він сам зацікавлений у швидкому працевлаштуванні IT-фахівця.

AngelList

Якщо йдеться про стартапи, універсальною платформою для пошуку вакансій та різних пропозицій є AngelList. Публікація оголошень чи резюме відбувається безоплатно.

Сайт також використовують для пошуку інвестицій. Пошук співпраці відбувається у двосторонньому порядку. Фахівець може запропонувати проєкт або свої навички, а роботодавець може підшукувати співробітників на заздалегідь підготовлену роботу.

Платформа досить популярна серед іноземців, а на ній пройшли реєстрацію понад 8 млн користувачів. Популярними є вакансії розробника чи дизайнера. На сайті багато компаній.

Теги: