"Кіборги" Ахтема Сейтаблаєва
Фото з відкритих джерел

Росіяни масово завантажують піратську версію фільму "Кіборги"

Фільм українського режисера Ахтема Сеітаблаєва "Кіборги" став дуже популярним серед росіян. Про таке він розповів в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі"

"Мені якраз написали, що дуже багато переглядів піратської версії в Росії", – розповів режисер Ахтем Сеітаблаєв в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі".

Разом з тим, він додав, що не перебільшує впливу стрічки на свідомість росіян. "Я б не перебільшував і не казав, що фільм може змінити чийсь світогляд, але якщо людина, що живе в Росії, побачивши фільм "Кіборги", почне ставити сама собі якісь запитання, то це вже дуже круто", – підсумував Сеітаблаєв.

Повну версію розмови дивіться тут:

Варто зазначити, що стрічка набула нечуваної популярності і, попри всі зусилля правовласників, піратскі копії все одно продовжують з'являтися у мережі. Однак вона вже доступна для легального перегляду в онлайн-кінотеарах, перелік яких автори обіцяють збільшити.

Як повідомляв 5.UA, "Кіборги" з'явилися на екранах 7 грудня і в перший же вікенд прокату фільм зібрав більш як вісім мільйонів гривень. Стрічка розповідає про оборону Донецького аеропорту восени 2014 року. П'ять гривень із кожного придбаного квитка будуть перераховані на допомогу родинам загиблих у боях за летовище. Згодом стало відомо, що кінотеатри продовжать прокат "Кіборгів", зважаючи на його мільйонні збори, поряд із "Зоряними війнами". Крім того, Канада, США і країни Балтії хочуть запустити у прокат фільм "Кіборги".