"Кіборг" Андрій "Богема" Шараскін спрогнозував, що має зупинити війну на Донбасі

Дивіться також у відео, що розчулило непохитного "кіборга"

Війну на Донбасі неможливо вирішити тільки політичним чи дипломатичним шляхом. Про таке у суботу, 24 лютого о 20:00 у "Рандеву" розповів захисник Донецького аеропорту, кіборг "Богема", Андрій Шараскін.

 

"На жаль, складається для України все не найкращим чином, тому що Російська імперія, аби в імперські свої амбіції задовольнити, підігріває імперські амбіції Угорщини, праві рухи найближчих наших сусідів, навіть у поляків. Ми з побратимами виявляли навіть у Польщі магазини, де символіка "ДНР" продавалася відкрито. Не секрет, як серби включаються. Тому ось ця московсько-православна цивілізація, яка намагається від Константинополя цей пояс охопити... З іншого боку ми розуміємо, що Україна поки не є самостійним гравцем. І це дуже зле. Ця нова еліта, яка мала з’явитися. Яка на правду уже є… Ми чітко розуміємо, що ворог – це імперська амбіція Росії. І всі інші невоєнні методи боротьби цієї гібридної, їх треба класифікувати і реагувати на них за умовами воєнного часу. Поки ми не виведемо бойові дії за межі своїх кордонів, поки ми будемо робити це на своїй території, називати її тимчасово окупованою, ми будемо постійно програвати", – сказав ветеран АТО

На запитання ведучої, як він бачить виведення ситуації за межі України, Шараскін відповів: "Є великі протестні рухи на Кубані… І ці протестні рухи, які є там, дозволяють говорити, що не все так просто, з тієї сторони, як хочуть нам показати... Чекати (коли не стане Путіна – Ред) – ні. Готуватися. Готуватися і робити. Нарощувати боєздатність свою, дуже чітко потрібно зрозуміти, що потрібна тотальна мілітаризація суспільства".

Отож, чи крадуть в армії, що насправді було у Донецькому аеропорту навесні 2014 року, як виховує сина та що на думку героя має зупинити війну на Донбасі – дивіться повне відео інтерв'ю:

Дивіться також фотогалерею за темою:

Три роки потому: як Краматорськ, Слов'янськ, Бахмут святкують річницю звільнення від окупації – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Ліквідація наслідків аварії на системах теплопостачання у Харкові: збирають оперативний штаб
Наступний матеріал
Служба в Instagram: На Тернопільщині священник організовує богослужіння у соцмережі

Закон про деокупацію Донбасу опубліковано в "Голосі України"

Порошенко про введення миротворців на Донбас: "Для цього потрібна лише одна річ – "дотиснути" Росію"

"Винник у спідниці": Ексклюзивне інтерв'ю з Іриною Федишин у "Рандеву"

Фільм "Кіборги" став рекордсменом українського кінопрокату за весь період незалежності

Турчинов: Закон про реінтеграцію ОРДЛО не відкидає військового шляху повернення територій

Лавров звинуватив Україну в "зламі" Мінських угод: реакція МЗС