Захар Беркут
Захар Беркут Facebook

"Хоробре серце" по-українськи: Ахтем Сеітаблаєв розповів про зйомки нового історичного екшену

Про те, як ідуть зйомки нової української стрічки "Захар Беркут", розповів режисер Ахтем Сеітаблаєв в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі"

"Ми прийняли рішення, що не будемо використовувати жорстку атмосферу і жорстку подачу історії, як у серіалі "Вікінги", також не хочемо знімати у стилі "300 спартанців", – розповів режисер Ахтем Сеітаблаєв в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі".

Він додав, що хоче зробити яскраву, динамічну, з чітким меседжем та змістом, історичну драму, епос. "Хоча у нас є головні герої, головна діюча особа фільму – народ. Тому за стилем ми хочемо зробити щось ближче до "Хороброго серця".

Про те, як режисер планує цього досягти та хто йому допомагатиме у зйомках, дивіться у відео:

 

Водночас режисер підкреслив, що сюжет максимально відповідатиме оригіналу: "Ми підписали меморандум про співпрацю з Міжнародним фондом Івана Франка, який очолюється його внуком, та збережемо оригінальний твір".

"Зараз іде підготовчий період: пошук локації, акторів, робота над сценарієм, осмислення того, що потрібно буде побудувати частину декорацій і т.д. Наші продюсери плідно працюють з американськими колегами. В липні цього року розпочнемо знімальний період і глядач побачить фільм в 2019 році", – розповів він.

За сюжетом, монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців – брати Беркути – потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити чисельного ворога.

Попередній матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради: година запитань до уряду – відео
Наступний матеріал
Росія повернула Україні викрадених прикордонників
Loading...

"Кіндрат": відбувся прем'єрний показ фільму про героя АТО Василя Кіндрацького

"Козацьке Різдво": У Пущі-Водиці розпочалися зйомки козацької української казки

РФ намагається втрутитися в кінопремію "Оскар" – New York Times

"Кіборги": військовослужбовці організували "кінотур" по селах Черкащини

"За що загинув Василь Сліпак?": у Києві відбувся прем'єрний показ стрічки "Міф"

"Кіборги крокують Європою": постав запитання режисеру Ахтему Сеітаблаєву