Зйомки фільму "Кіборги" 5.ua

Невигадані історії про захисників ДАП: Сеїтаблаєв почав зйомки кінострічки про "кіборгів"

За кожним з шести головних героїв – реальна історія героя-захисника

Режисер Ахтем Сеїтаблаєв розпочав зйомки стрічки про захисників Донецького аеропорту. Колись про них знімуть фільми і в Голлівуді, але першими маємо бути ми самі.

Один із головних героїв стрічки – музикант і син багатіїв, доброволець із позивним "Мажор". Герой намагається зрозуміти і свою роль на війні, і саму війну, і те, що буде після неї.

"Я в цьому фільмі молодий доброволець. Хлопець, музикант, який замість того, щоб поїхати на конкурс, потайки від батьків поїхав у аеропорт. Спочатку він упевнений у собі, повний рішучості воювати, відстоювати країну, трохи наглуватий", – розповідає про свого героя актор Макар Тихомиров.

Загалом же головних героїв у стрічці шестеро: "Мажор", "Серпень", "Гід", "Субота", Марс" та "Старий". За кожним – реальна історія вже не художніх, а справжніх захисників летовища.

"Мій прототип – це мій близький друг, тому для мене це найбільша відповідальність. Я з великим острахом підійшов до цієї ролі. Він (друг) – режисер за фахом, безпосередньо там був. Це досить відома людина", – каже актор В'ячеслав Довженко.

За прототипами для своїх героїв сценаристка Наталія Ворожбит їздила безпосередньо в зону проведення АТО. Для зйомок стрічки у павільйоні звели двоповерхову декорацію – за світлинами та відео часів захисту аеропорту.

Які ще секрети про нову стрічку розкрили автори – дивіться у сюжеті:

 

Світлана Рябошапка, "5 канал"

Попередній матеріал
"Головне – вгризтися в рідну землю, вона допоможе": що розповідають героїчні захисники Авдіївки
Наступний матеріал
"Зомбування людей": Аброськін розповів про інформаційний голод в Авдіївці
Loading...

Спогади "кіборгів": ДАП – це був квиток в один кінець

"Слово Свідка": Фотограф та кіборг Руслан Боровик розповів про найтрагічніші години оборони ДАП

У зоні АТО литовський режисер знімає фільм "Іній" про події на Донбасі