Журнал 'Фокус'
Журнал 'Фокус' відкриті джерела

Журналу "Фокус" виповнюється 13 років із дня виходу першого номера

Читайте по-русски
Всі 13 років журналу вдається зберігати високі позиції. Це підтверджують результати незалежного дослідження TNS Ukraine, за якими "Фокус" є одним із двох лідерів у категорії ділових тижневиків України

13 років тому, 29 вересня 2006 року, вийшов перший номер одного з провідних суспільно-політичних тижневиків України журналу "Фокус". Усього за ці роки був випущений 641 номер, а також десятки спецпроектів і рейтингів: "100 найбагатших людей України", "100 найвпливовіших жінок України", "100 найвпливовіших українців", "Рейтинг комфортності міст України" та інші. Крім рейтингів "Фокус" відомий туристичним спецпроектом "Красива країна", який виходить щоквартально.

"13 років для українських медіа – солідний термін. Далеко не всім проектам, заснованим у роки економічного зростання, - початку 2000-х, вдалося пережити кризу 2009 року і Революцію гідності. У "Фокуса" вийшло. Більш того, незважаючи на солідний вік, видання не відчуває себе "давнім". Ми молоді, повні сил і готові реагувати на виклики і проблеми, які виникають перед країною. Ми готові надавати читачам актуальну та достовірну інформацію про події, які відбуваються в Україні та світі", сказав головний редактор видання Євген Гордейчик.

Онлайн-версія "Фокуса" – сайт Focus.ua – лише на рік молодший за друковане видання. В цьому році сайт перейшов на нову платформу, кількість користувачів досягла 1,4 млн на місяць.

"Тривала історія бренду накладає додаткову відповідальність на колектив, адже нам потрібно розвивати видання в умовах, коли інформаційне поле весь час змінюється, зберігаючи при цьому образ "Фокуса" як серйозного аналітичного видання. Так, люди стали менше читати, більше віддають перевагу коротким форматам, і тим цінніше для нас кожен читач. Ми розуміємо, що, взявши в руки наш журнал, він повинен отримати щось таке, чого немає в Інтернеті, на що варто витратити свій час. І це в першу чергу – якісна журналістика, авторські тексти, в якомусь сенсі прямий контакт із нашою редакцією. У той же час ми чудово усвідомлюємо роль і перспективи онлайн-медіа, тому значні зусилля вкладаємо в розвиток сайту. Focus.ua демонструє чимале зростання аудиторії, ми постійно працюємо над вдосконаленням команди, над ексклюзивністю і оперативністю контенту. І вважаємо цілком підсильним амбітне завдання – увійти до топ-10 суспільно-політичних ресурсів в найближчі два роки", – підкреслила генеральний директор "Фокус Медіа" Вікторія Калкатіна.

Всі 13 років журналу вдається зберігати високі позиції. Це підтверджують результати незалежного дослідження TNS Ukraine, за якими "Фокус" є одним із двох лідерів у категорії ділових тижневиків України.

"За останні роки з ринку пішло багато популярних друкованих видань, у тому числі ділові медіа. Але "Фокус" впевнено витримує конкуренцію, створюючи якісний контент. Особливо очікуваними щороку стають рейтинги видання. Наша основна мета – залишатися найбільш читаним і впливовим суспільно-політичним тижневиком, а також розвивати інноваційні та ефективні способи співпраці з рекламодавцями і бізнес-партнерами", – прокоментувала директор по маркетингу Юлія Андрєєва.

Журнал 'Фокус'
Журнал 'Фокус'Фото Фокус

Читайте на сайті: https://focus.ua/opinion/opinions/441172-fokus_udalsia

ПРО "ФОКУС МЕДІА"

"Фокус Медіа" об’єднує загальнонаціональний суспільно-політичний тижневик "Фокус" і щоденний інтернет-ресурс новин та аналітики Focus.ua. Наклад видання – 32 тис. екз. Аудиторія одного номеру журналу, за даними TNS, становить 43 тис. читачів, а кількість унікальних відвідувачів інтернет-порталу www.focus.ua сягає 350 тис. на тиждень. На сторінках "Фокуса" представлено найактуальнішу аналітичну інформацію про події в країні. "Фокус" видається з 2006 року. Додаткова інформація – на сайті www.focus.ua.

Попередній матеріал
Зе-команда в дії: стало відомо, хто зі "слуг народу" пропустив найбільше голосувань
Наступний матеріал
Гончарук планує залучити $50 млрд інвестицій для зростання економіки на 40%
Теги:
Loading...

Експерти вказують на зв'язок Гетманцева з бізнес-партнером Коломойського

Зміна ренти на руду має відбуватися у рамках комплексної податкової реформи – ЄБА

"Відродити стукацтво та підвищити податки": засновник "Розетки" розкритикував податкові ініціативи влади

Голову комітету з питань фінансів Гетманцева відсіяла Громадська рада доброчесності – Маселко

Податкова реформа захищає інтереси лише Коломойського – голова Федерації металургів

Податковий законопроєкт №1210 потребує доопрацювання – експертне управління ВРУ