Залізна руда
Залізна руда Depositphotos

Зміна ренти на руду має відбуватися у рамках комплексної податкової реформи – ЄБА

  Читайте по-русски
  Поспіх у прийнятті змін до податкового законодавства може нашкодити податковим надходженням, наголошують у асоціації

  Європейська бізнес асоціація закликала владу дотримуватися принципу стабільності податкової системи та впроваджувати нові підходи до формування рентної плати на залізну руду в рамках реформи податкового законодавства, анонсованої прем'єр-міністром на 2020 рік. Про це йдеться в заяві асоціації, передає uaprom.info.

  "Бізнес підтримує анонсовані прем'єр-міністром України наміри почати в 2020 році комплексну податкову реформу. У той же час, деякі пропоновані зміни в законопроектах №1210 і №1210-1 (зокрема, щодо рентної плати за користування надрами), на думку бізнесу, фактично випереджають події, істотно трансформуючи податковий ландшафт для окремих сегментів бізнесу вже зараз, тобто ще до подання і обговорення планованої реформи. Тому, щоб країна мала дійсно якісні та стабільні податкові правила, пропозиції щодо змін в порядку оподаткування "ресурсних" платежів варто розглянути саме при плануванні очікуваної податкової реформи", – мовиться у заяві.

  Поспіх у прийнятті змін до податкового законодавства може нашкодити податковим надходженням як у короткостроковій, так і в більш віддаленій перспективі, вважають в ЄБА.

  Як компромісне рішення в асоціації запропонували тимчасово на 2020 рік розглянути варіант "підвищення ставки для залізної руди з 8% до 10% і встановити мінімальний поріг рентабельності на рівні 150% облікової ставки НБУ"

  Попередній матеріал
  На території Норвегії помітили російських військових – ЗМІ
  Наступний матеріал
  У Зеленського розповіли про подальші дії щодо скандального дзвінка Трампа
  Теги: