Данило Гетманцев
Данило Гетманцев Данило Гетманцев / Facebook

Голову комітету з питань фінансів Гетманцева відсіяла Громадська рада доброчесності – Маселко

  Читайте по-русски
  Чинному голові парламентського комітету з питань фінансів у 2017 році відмовили у праві стати суддею через "можливу політичну залежність"

  Автору вже одіозного законопроєкту №1210, голові комітету Верховної Ради з питань фінансів Данилі Гетманцеву, – у 2017 році не дозволили обійняти посаду судді Касаційного адміністративного суду. Про це заявив член Громадської ради доброчесності Роман Маселко, передає "24 канал".

  Так, рада виявила низку фактів, які не дозволили Гетманцеву у 2017 році претендувати на посаду судді. У праві на звершення правосуддя йому відмовила і Вища кваліфікаційна комісія суддів.

  "Під час конкурсу Громадська рада доброчесності аналізувала інформацію стосовно нього і ми виявили деталі, які змусили зробити негативний висновок. Ми з'ясували, що він мав тісні стосунки, був помічником нардепа Сівковича, який має сумнівну і неоднозначну репутацію, це і дозволило нам говорити про можливу його політичну залежність, або причетність до тих подій, які мали місце в 2013 році", – цитує ЗМІ слова Романа Маселка.

  Крім того, зазначається, що представники ГРД встановили причетність голови комітету до компанії, щодо якої Рада національної безпеки і оборони України запровадила санкції за підозру в фінансуванні тероризму. Зі словами перевіряючих, сам пан Гетманцев намагався дати роз'яснення по кожному з пунктів.

  У 2019 році Данила Гетманцева обрано народним депутатом від партії "Слуга народу", згодом він запропонував законопроєкт, який гостро розкритикувала низка промисловців, економістів та міжнародних експертів.

  Попередній матеріал
  Податкова реформа захищає інтереси лише Коломойського – голова Федерації металургів
  Наступний матеріал
  Незначні дощі та потепління: яким буде перший день жовтня
  Теги: