Військові навчання Су-27 5 канал

Військові провели навчання на Рівненщині: літаки сідали просто на трасу Київ-Чоп – вражаючі відео

Читайте по-русски
В рамках навчань військові готувалися до потенційного масштабного вторгнення ворога

На Рівненщині пройшли військові навчання. Там задля посадки літаків Повітряних сил перекрили частину траси Київ – Чоп. Про це повідомляє "5 канал". 

У навчаннях брали участь солдати 39-ї бригади тактичної авіації. Усього було задіяно дванадцять винищувачів, чотири з яких – літаки Су-27 – працювали на трасі Київ – Чоп. 

Спочатку один літак провів дорозвідку погодних умов. За ним два літака просто пролетіли над трасою, і лише один здійснив посадку та злетів. 

Ці навички знадобляться військовим льотчикам у разі масштабного вторгнення ворога. Трасу Київ – Чоп українські військові зможуть використати як злітно-посадкову смугу, позаяк на цій ділянці дороги немає поворотів, дорожнє полотно майже без вибоїн, а обабіч траси немає ні дерев, ні електроопор.

Подивитися на відпрацювання маневрів прийшли мешканці навколишніх сіл. Крім цього, сюди завітали люди з сусідніх областей – подивитися і показати дітям, як сідає літак.

Самі навчання розпочалися на три години пізніше запланованого часу. Через погодні умови до кінця не було зрозуміло, чи відбудеться відпрацювання елементу взагалі.

Решта літаків, які вилетіли з Житомирського аеродрому, пройшли вишкіл на Хмельниччині та Волині. Вони відпрацювали перехоплення бомбардувальника та примушування його до посадки на оперативний аеродром.

Сьогодні 5.UA повідомляв, що через проведення військових навчань перекриють частину траси Київ – Чоп.

Попередній матеріал
Сотні хасидів сплять на підлозі українських аеропортів – їх не пускають в Україну
Наступний матеріал
Чи може карантин перешкодити виборам і як ОП намагається "відчиститися" після скандалу на День Незалежності – "Інфовечір"
Loading...