"Укрзалізниця"
"Укрзалізниця" economic-definition.com

В "Укрметалургпромі" запропонували дві умови для підвищення тарифів УЗ

  Об'єднання металургів наполягає, що підвищення має відбуватися поступово і з 2018 року

  Президент об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Каленков допускає підвищення залізничних тарифів на вантажоперевезення з 2018 року за умови виконання "Укрзалізницею" низки умов. Про це він заявив у коментарі UAprom.

  "Минулого тижня відбулося кілька зустрічей з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном, на яких було чітко вказано, що тарифи можуть змінюватися. Однак цьому має передувати кілька подій. По-перше, наведення порядку в керівництві "Укрзалізниці". Ми повинні розуміти, хто очолить компанію, а для цього необхідно почати конкурсний відбір", - зазначив Каленков.

  Нині ж "Укрметалургпром" чекає призначення нового топ-менеджменту УЗ, оскільки "питання підвищення тарифів повинне прийматися під середньострокову програму дій та чіткі гарантії з боку менеджменту у частині цільового використання коштів, зокрема від індексації тарифів, чого тимчасове керівництво апріорі дати не може ".

  Ще однією умовою від об'єднання металургів, є прозорий та ефективний механізм щодо інвестицій в "Укрзалізницю".

  "Ми досі не знаємо, скільки залізниця інвестувала коштів від попередніх підвищень. Але ж за останні три роки УЗ отримала понад 20 млрд. грн. від підвищення залізничних тарифів. Було б добре зрозуміти, на що ці гроші були і будуть витрачені", - зазначив голова об'єднання.

  За словами президента "Укрметалургпрому", нині на рахунках УЗ перебуває понад 7 млрд. грн., і керівництво "не знає, куди їх витратити, хочуть вкласти в якісь цінні папери".

  "Всі гроші на інвестиції УЗ повинна витрачати прозоро. Тобто, необхідно створити один загальний рахунок, куди акумулюються гроші під затверджену інвестпрограму УЗ. Підприємства повинні розуміти, що розшиваються вузькі місця, замовляються вагони. Тоді з бізнесом буде набагато легше говорити навіть про прогнозований у довгострокове зростання тарифів ", - підкреслив Каленков.

  Водночас в "Укрметаллургпромі" категорично виступають проти підвищення тарифів уже з жовтня цього року.

  "У 2017 році не може бути мови про підвищення тарифів просто тому, що ці гроші не витратяться. Вони будуть проїдені найбільш неефективним чином", - вважає Каленков.

  Об'єднання металургів також сподівається, що профільні міністерства проаналізують вплив підвищення тарифів на вантажні перевезення УЗ на всі галузі.

  "Я говорю не тільки про ГМК, а й про хіміків, будівельників, цементників, аграріїв. Всі галузі виступають категорично проти підвищення у цьому році. Всі галузі згодні розмовляти про нормальне, помірне підвищення тарифів у наступному році. При тому, що буде проконтрольовано, на що будуть витрачатися гроші", - констатував глава" Укрметаллургпрому ".

  Попередній матеріал
  ДПСУ посилила контроль на кордоні у зв'язку з навчаннями "Захід-2017" – заява
  Наступний матеріал
  Проект "Стіна": Військова прокуратура передала до суду справу про розкрадання
  Теги:
  Loading...

  "Укрметалургпром" оцінює втрати ГМК від непрозорого розподілу вагонів УЗ в $1,2 млрд

  Металурги вірять, що Гройсман припинить несправедливий розподіл вагонів УЗ – Зінченко

  Металурги кажуть про "критичну ситуацію" через брак вагонів "УЗ"