Facebook/Володимир Гройсман

Металурги вірять, що Гройсман припинить несправедливий розподіл вагонів УЗ – Зінченко

  Напередодні під час візиту до Дніпра прем'єр-міністр звернув увагу на корупційні схеми у галузі вантажоперевезень "Укрзалізниці"

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман звертає увагу на непрозорість та корупцію в питанні розподілу вагонів ПАТ "Укрзалізниця". Він уже поставив керівництву компанії завдання розібратися в цій проблемі – ліквідувати наявні корупційні схеми. Про це повідомив гендиректор Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча (ММКІ) Юрій Зінченко на своїй сторінці у соцмережі.

  "Чудова новина. Нарешті прохання вантажовідправників України про допомогу були почуті. Ми впевнені, що увага Володимира Борисовича до цього питання дозволить поставити крапку на зловживанні та корупції у сфері розподілу вагонного парку Центру транспортної логістики УЗ, від чого вже багато років страждають промислові підприємства України", – прокоментував Зінченко.

  Він також зазначив, що рішення цієї проблеми нескладне: необхідно просто впровадити систему, за якої кожен вантажовідправник або група вантажовідправників за їх спільною заявою будуть забезпечені на 30-40% свого навантаження вагонами ЦТЛ. Це відповідає ринковій частці "УЗ" на ринку піввагонів – трохи більше 35%.

  Зауважимо, що напередодні Гройсман в ефірі телеканалу "34" (Дніпро) заявив, що корупційну складову при розподілі вантажних залізничних вагонів і піввагонів у системі держмонополіста "Укрзалізниця" потрібно ліквідувати.

  "Я знаю, що є корупційна система розподілу вагонів. Я поставив завдання новому в.о. керівника "Укрзалізниці "розібратися з цією темою і поставити в цьому питанні крапку", – зазначив Гройсман.

  Попередній матеріал
  Європейці після Brexit зможуть їздити в Британію без віз
  Наступний матеріал
  На хабарі "погорів" начальник відділення поліції аеропорту "Київ"
  Теги:
  Loading...

  В "Укрзалізниці" існує корупційна система розподілу вагонів – Гройсман

  ЦГЗК заявляє про зрив поставок у Східну Європу через незабезпечення вагонами УЗ

  Ситуація щодо забезпечення ГМК напіввагонами УЗ стрімко погіршується – Каленков