брексіт
брексіт www.youtube.com

Європейці після Brexit зможуть їздити в Британію без віз

Відповідне положення включено в міграційну політику Великобританії після її виходу зі складу ЄС, однак це не означає, що жителі Євросоюзу отримають право на безстрокове перебування в країні

Громадяни країн ЄС після Brexit будуть звільнені від обов’язку отримання візи для відвідин Британії. Про це повідомляє The Guardian з посиланням на джерела в британському уряді, пише "Європейська правда".

Зазначено, що відповідне положення включено в міграційну політику Великої Британії після її виходу зі складу ЄС, однак це не означає, що європейці отримають право на безстрокове перебування в країні.

Відомо, що якщо жителі Євросоюзу захочуть залишитися працювати у Великій Британії, вони повинні будуть відповідати новим міграційним вимогам.

Міністри неодноразово говорили, що хоча Brexit дасть уряду право контролювати імміграцію, це не означає імміграція буде припинена повністю. Так, в уряді висловлювали наміри дозволити компаніям наймати кваліфікованих працівників з країн ЄС.

Окрім цього, були заклики до уряду використовувати квоти на кількість кваліфікованих робітників, які прибувають до Великої Британії. Але джерела заперечують можливість запровадження системи квот.

Хоча громадянам ЄС не буде потрібна віза для перетину кордону і в'їзду до Британії після Brexit, це не означає продовження свободи пересування, яка передбачає право працювати в іншій державі-члені.

Як повідомляв 5.UA, що Велика Британія запропонує Євросоюзу укласти тимчасову митну угоду, яка почне діяти негайно після Brexit і дасть час на проведення перемовин стосовно повноцінного нового статусу.

"Романтична та захищена": Банк Британії показав нову 10-фунтову купюру – ФОТО

Попередній матеріал
"Потрібно зробити багато": Розенко розповів, коли в Україні почне діяти накопичувальна пенсійна система
Наступний матеріал
Металурги вірять, що Гройсман припинить несправедливий розподіл вагонів УЗ – Зінченко
Loading...

Британія хоче з ЄС тимчасовий митний союз після Brexit

У лондонському аеропорту Саутенд загорівся ангар для літаків

Лондонський Біг-Бен "замовкне" до 2021 року

Понад 200 викрадених українців: подробиці викриття мережі торгівлі людьми від ДПСУ та Нацполіції

Брифінг: "Завершення міжнародної операції з ліквідації каналу торгівлі людьми з України до Великої Британії" – трансляція завершена

У Британії відновили революційний бомбардувальник часів Першої Світової – ФОТО