Фото прес-служби Кабінету міністрів

В "Укрзалізниці" існує корупційна система розподілу вагонів – Гройсман

  Нове керівництво УЗ отримало завдання позбутися корупції у цьому процесі

  Нове керівництво ПАТ "Укрзалізниця" отримало завдання розібратися у роботі системи розподілу вантажних вагонів та позбутися корупційної складової у цьому процесі. Про це у середу, 16 серпня, у ефірі дніпропетровського телебачення заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає "Сегодня".

  Підкреслюється, що на непрозорому розподілі вагонів постійно акцентують увагу великі вантажовідправники – через це зриваються контракти, що негативно впливає на ведення бізнесу та на економіку країни в цілому.

  "Я знаю, що є корупційна система розподілу вагонів. Я поставив завдання новому в.о. керівника "Укрзалізниці" розібратися з цією темою і поставити в цьому питанні крапку. Але потрібно бути об'єктивним: до того рівня, на якому сьогодні знаходиться "Укрзалізниця", її доводили не один рік і не одне десятиліття. Вагони віддавали приватникам, вагони не виробляли, все закуповували втридорога", – цитує видання слова прем'єра.

  Гройсман наголосив, що цього року було зроблено багато для стабілізації роботи УЗ. "Але і багато чого потрібно виконати. Будівництво нових вагонів – це і робочі місця для українців, і оновлення нашого парку для перевезення вантажів", – додав глава уряду.

  Керівник Кабміну також відзначив, що схожі логістичні проблеми існують і в українських морських портах. "У нас сьогодні багато логістичних викликів", – визнав він та додав, що попри це було призупинено падіння економіки, розпочато її відродження і вже можна констатувати зростання "нашого експортного потенціалу".

  Попередній матеріал
  Командування ОРДЛО наказує медустановам приймати поранених бойовиків лише в цивільному одязі - ГУР
  Наступний матеріал
  У Кременчуці загорілася міська дитяча лікарня – фото
  Теги:
  Loading...