5.ua

ЦГЗК заявляє про зрив поставок у Східну Європу через незабезпечення вагонами УЗ

  Металургійники закликають нове керівництво "Укрзалізниці" забезпечити гірничо-збагачувальні комбінати країни відповідно до заявлених планів

  Український ЦГЗК (Центральний гірничо-збагачувальний комбінат) не може виконати плани поставок, здебільшого у Східній Європі, через невиконання планів забезпечення піввагонами з боку "Укрзалізниці". Про це заявив гендиректор ЦГЗК,що входить до групи "Метінвест", Дмитро Шевчик на сторінці у Facebook.

  "Ми критично не виконуємо плани поставок на адресу наших клієнтів, головно – у Східній Європі. Склади комбінату переповнені – і це при номінальній потужності складів у 70 тис.тонн при залишку 103 тис. тонн. Окатиш вже складаємо у полях. Основна причина - невиконання планів забезпечення піввагонами "УЗ"/ЦТЛ (Центр транспортної логістики – 5.UA). Тільки з початку місяця при заявлених планах 178 тис. тонн в парку ЦТЛ фактичне забезпечення склало всього 61 тис. тонн, тобто плани забезпечення парком "УЗ" виконуються лише на 1/3 ", - відзначив Шевчик.

  Водночас, він поставив питання, чому підприємства гірничо-металургійного комплексу виявилися наприкінці списку пріоритетів "УЗ". "Хіба нашій країні більше не потрібна валютна виручка й робочі місця? На наші щоденні звернення про зриви забезпечення парком піввагонів УЗ не було жодної реакції", - наголошують в ЦГЗК.

  "Невже "Укрзалізниці"не потрібні додаткові доходи, тим більше з таких прибуткових перевезень, як маршрутні відправки сировини через західні прикордонні переходи? Нас стійко намагаються переконати, що підвищення тарифів необхідне, але коли дивишся на гори невивезеної продукції і чуєш дзвінки від зацікавлених у продукції покупців, розумієш, що крім індексації тарифів є ще ціла низка можливостей для збільшення доходів "Укрзалізниці". Потрібно тільки захотіти". – підкреслив Шевчик.

  Металургійники закликають нове керівництво "Укрзалізниці" забезпечити гірничо-збагачувальні комбінати країни відповідно до заявлених планів. "У наших спільних інтересах забезпечити вивезення всієї виробленої та проданої продукції", - відзначив чільник ЦГЗК. 

  Попередній матеріал
  800 тис. жителів ОРДЛО відчувають дефіцит продуктів харчування – ООН
  Наступний матеріал
  Стрілянина за участі нардепа Мельничука: відкрито два кримінальні провадження
  Теги:

  "Укрзалізниця" зірвала відвантаження залізної руди з українських ГЗК на експорт - нардеп

  Україна втрачає валютну виручку через погану роботу УЗ – керівники ГЗК

  Ситуація щодо забезпечення ГМК напіввагонами УЗ стрімко погіршується – Каленков