відкриті джерела

Україна втрачає валютну виручку через погану роботу УЗ – керівники ГЗК

  Як наголошується в листі від чільників Центрального, Північного та Інгулецького ГЗК, на підприємства було подано всього 695 вагонів – 16,7% від плану

  Гірничо-збагачувальні комбінати групи "Метінвест" звернулися до виконуючого обов'язки голови правління "Укрзалізниці" Євгена Кравцова з проханням посприяти забезпеченню вагонами парку "Центру транспортної логістики" підприємств гірничо-металургійного комплексу в запланованому обсязі. Про це йдеться у листі, який підписали керівники Центрального, Північного та Інгулецького ГЗК. Про це повідомляє MinProm.ua, який має копію документу.

  Як наголошується в листі, при заявленому для перевезення парком ЦТЛ залізорудної сировини на експорт і внутрішній ринок в обсязі 4141 вагон фактично на підприємства було подано всього 695 вагонів (16,7% від плану).

  Зокрема, по ІнГЗК в напрямку Ужгород – Словаччина було заявлено 378 вагонів, а забезпечено 0 вагонів. У напрямку Чоп – Чехія із заявлених 162 вагонів забезпечено 10, в напрямку МТП "Південний" заявлено 486 вагонів, забезпечено 31 вагон, на Маріупольський меткомбінат ім. Ілліча заявлено 572 вагона, забезпечено 105 вагонів.

  По Центральному ГЗК в напрямку Ужгород – Словаччина було заявлено 540 вагонів, забезпечено 176 вагонів, в напрямку Батьово – Угорщина заявлено 54 вагона, забезпечено 0 вагонів, в напрямку Чоп – Чехія / Угорщина заявлено 165 вагонів, забезпечено 55 вагонів, в напрямку Ізов – Польща заявлено 378 вагонів, забезпечено 55 вагонів, в напрямку Рені заявлено 270 вагонів, забезпечено 53 вагона.

  У той же час Північний ГЗК не отримав жодного вагона ЦТЛ із заявлених 1026 в напрямку Словаччини та Польщі.

  "Через ситуацію, що склалася, втрати валютної виручки для України через недовантаження ГЗК "Метінвест" покупцям в Європі за першу декаду склали близько $11 млн. Також під загрозою невиконання графік формування суднової партії в порту Південний (втрати валютної виручки в серпні можуть скласти більше $3,5 млн). Крім того, має місце зрив відвантаження залізорудної сировини на адресу металургів Маріуполя – під загрозою виконання виробничих програм і виконання експортних контрактів щодо поставок металопродукції ", – мовиться у листі.

  Керівники ГЗК наголошують, що з метою недопущення подальшого зриву поставок залізорудної сировини в серпні, відповідно до укладених договорів комбінатам необхідно проводити відвантаження ЗРС у вагонах парку ЦТЛ в обсязі не менше шести маршрутів щодоби, що відповідає узгодженому на серпень 2017 року плану перевезень.

  Попередній матеріал
  На Херсонщині борються з лісовою пожежею площею 10 гектарів
  Наступний матеріал
  Росія прийняла озброєння з Ірану всупереч санкціям ООН - ЗМІ
  Теги:
  Loading...