Кордон із Білоруссю
Кордон із Білоруссю http://www.vladtime.ru/

ДПСУ посилила контроль на кордоні у зв'язку з навчаннями "Захід-2017" – заява

Зараз триває посилення всіх без винятку ділянок кордону, сказали в Держприкордонслужбі

Державна прикордонна служба України посилила заходи безпеки на всіх ділянках кордону у зв'язку з проведенням російсько-білоруських навчань "Захід-2017", які відбудуться з 14 по 20 вересня. Про таке йдеться в повідомленні на сайті Держприкордонслужби.

"Зараз триває посилення всіх без винятку ділянок кордону. Контроль за обстановкою здійснюється не лише на півночі, а й в районі проведення АТО, західній, південній, східній ділянках та на межі з окупованим Кримом. Прикордонники прикриватимуть напрямки можливих провокаційних дій та збройних вторгнень у тісній взаємодії із ЗСУ, Нацгвардією та Нацполіцією", – йдеться у повідомленні.

Окрім того, у ДПСУ заявили, що в прикордонному відомстві стартували двоступеневі командно-штабні навчання органів управління та підрозділів органів охорони державного кордону, які проводяться в рамках оперативної підготовки Генерального штабу Збройних сил України. До навчань також залучені резерви Держприкордонслужби.

Як повідомляв 5.UA, головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко заявив, що навчання "Захід-2017" мають на меті підготовку російських військ для наступальних дій та становлять загрозу як для країн НАТО, так і для держав пострадянського простору. З огляду на це, сказав, очільник Генштабу, Україна готується до різних сценаріїв дій противника.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Модна "Трансформація": До 20-річчя Українського тижня моди створили оригінальну поштову фешн-марку
Наступний матеріал
В "Укрметалургпромі" запропонували дві умови для підвищення тарифів УЗ
Loading...