В Брюсселі робоча група Україна-НАТО обговорила поглиблення співпраці

  В штаб-квартирі Північноатлантичного альянсу в Брюсселі сьогодні відбулося чергове засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи.

  Делегацію від України очолив заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України - голова української частини робочої групи генерал-полковник Михайло Коваль, повідомляє прес-служба РНБО.

  "Під час засідання глава української делегації ознайомив присутніх з безпековою ситуацією в Україні, станом реформування складових сектору безпеки і оборони нашої держави та нарощування обороноздатності, а також поточними результатами співробітництва України з НАТО та основними напрямами діяльності Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи на 2015 рік", - йдеться в повідомленні.

  Окрему увагу було приділено питанню подальшого розвитку відносин України з Альянсом з урахуванням відмови Києва від політики позаблоковості та оголошення курсу на поглиблення співпраці з НАТО.

  Українська сторона підкреслила, що питання вступу України до НАТО набуде актуальності лише після успішної імплементації системних реформ, а також за підсумками проведення всеукраїнського референдуму відповідно до національного законодавства.

  Зокрема, представник Міноборони України поінформував учасників засідання щодо стану проведення Комплексного огляду сектору безпеки і оборони країни.

  У свою чергу представники країн-членів Альянсу наголосили на важливості спрямування основних зусиль на зміцнення оборонного потенціалу України та визначили напрями подальшої підтримки держави у реформуванні національного сектору безпеки і оборони відповідно до євроатлантичних стандартів.

  Попередній матеріал
  Під час "зачистки" блокпоста знайдені зниклі безвісти бійці АТО - волонтер
  Наступний матеріал
  "Нафтогаз" звинувачує "Укрнафту" у блокуванні аукціону з продажу енергоносіїв

  Генсек НАТО: в Україні діють російські війська, а заяви Путіна про НАТО - нонсенс

  НАТО назвало найбільшими світовими загрозами Росію і світовий тероризм

  В НАТО обговорили можливі сценарії розвитку подій в Україні

  НАТО створить штаби в шести країнах Центрально-Східної Європи