В НАТО обговорили можливі сценарії розвитку подій в Україні

  Командування НАТО напередодні провело засідання, під час якого обговорило можливі сценарії розвитку подій в Україні.

  Про це повідомив голова військового комітету Альянсу Кнуд Баррелс після засідання у Брюсселі.

  На зустрічі начальників генштабів країн-членів НАТО поінформували щодо останніх подій на Сході України. Деталі обговорення генерал коментувати відмовився.

  Про стурбованість Альянсу посиленням атак бойовиків на Донбасі заявив  і  командувач військами НАТО в Європі Філіп Брідлав.

  "Ситуація на сході України загострюється. Бої посилилися до того ж рівня, який ми фіксували до оголошення припинення вогню. Підтримувані Росією збройні формування відновили спроможність чинити тиск на українські сили і у кількох місцях перемістили лінію розмежування. Це нас  дуже непокоїть", - заявив Брідлав.

  А генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час візиту до Болгарії повідомив, що Альянс планує розгорнути у цій та інших державах східної Європи додаткові командні пункти, щоби мати можливість у разі потреби  протистояти російській агресії.

  "Сьогодні перед світом постає чимало різних загроз - тероризм на півдні, насильство в Іраку та Сирії, дедалі сильніший тиск Росії на сході. Тому ми збираємось розгорнути додаткові елементи командування і контролі у щонайменше шести східноєвропейських країнах - в державах Балтії, а також Польщі, Румунії та Болгарії", - зазначив генсек.

  Попередній матеріал
  Експерт: Для Путіна Україна – простір для тиску на Захід
  Наступний матеріал
  Жителі Горлівки масово тікають через обстріл міста – Тимчук

  НАТО створить штаби в шести країнах Центрально-Східної Європи

  НАТО збирається відновити контакти з Росією

  Генсек НАТО: на Сході України воюють російські війська

  Генсек НАТО закликав Росію вивести окупаційні війська зі сходу України