"Нафтогаз" звинувачує "Укрнафту" у блокуванні аукціону з продажу енергоносіїв

  Керівництво ПАТ "Укрнафта" протидіє проведенню аукціону з продажу нафти, газового конденсату і скрапленого газу за новими правилами, погодженими Кабміном.

  Про це йдеться в заяві прес-служби НАК "Нафтогаз України".

  "Відразу після визначення аукціонним комітетом з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу стартової ціни продажу нафти і газового конденсату для аукціону, запланованого на 31 січня 2015 року, ПАТ "Укрнафта" направило на адресу аукціонного комітету лист з проханням пояснити формулу ціни, оскільки не вважає її справедливою", - заявили в компанії.

  Як зазначається, НАК "Нафтогаз України" як найбільший акціонер "Укрнафти" стурбована "спробами керівництва цієї компанії протидіяти проведенню аукціону за новими правилами, затвердженими Постановою уряду від 21.01.2015 р. №16 "Про внесення змін до Порядку організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу".

  "Дана Постанова, як і інші дії з реформування системи торгів українськими енергоресурсами, спрямована на досягнення їх справедливої ринкової вартості", - йдеться у заяві "Нафтогазу".

  В компанії також зазначають, що "Укрнафта" має бути зацікавлена у високій ціні на свої ресурси, а заниження вартості нафти власного видобутку несе високі корупційні ризики і загрожує зниженням доходів державного бюджету.

  "Це ще раз доводить необхідність посилення державної участі в управлінні ПАТ "Укрнафта", - додали у компанії.

  Попередній матеріал
  В Брюсселі робоча група Україна-НАТО обговорила поглиблення співпраці
  Наступний матеріал
  США не мають наміру закривати пропагандистський канал Russia Today