Вибори
Вибори Depositphotos

Українці мають бути готовими до численних маніпуляцій політсил під час місцевих виборів – експерт

  Читайте по-русски
  За його оцінками, в Україні існують сотні організацій, що за гроші пропонують політичним силам людей для організації так званих "протестів"

  Українці мають дуже відповідально поставитись до місцевих виборів, які відбудуться вже у жовні. І бути готовими до численних маніпуляцій з боку різних політичних сил. Про це попереджає політолог Андрій Єрмолаєв.

  Зокрема дуже ймовірним під час виборчих протистоянь, експерт називає педалювання екологічних проблем промислових регіонів країни. І найбільш небезпечний варіант – коли політичне протистояння масово переходить на вулицю.

  За його оцінками, в Україні, яка має безпрецедентний досвід революцій та масових акцій, сьогодні існують сотні організацій, що за гроші пропонують політичним силам людей для організації так званих "протестів" та "пікетів". Причому вже зараз активно використовуються такі методи як прямий тиск, шантаж, напади, підпали офісів, тощо.

  Політолог переконаний, для вирішення екологічних проблем регіонів необхідна комплексна державна екологічна програма, яка б чітко визначила обов’язки і необхідні дії жителів, бізнесу, центральної та місцевої влади. А прості гасла так званих "активістів" – "закрити завод бо він димить" не вирішують загальну проблему місцевості, а створюють нові, зокрема збільшення безробіття та криміналу, і свідчать про чийсь приватний прихований інтерес.

  Попередній матеріал
  Восени можливий широкомасштабний наступ Росії на Україну – розвідка
  Наступний матеріал
  Великі рекламодавці почали бойкотувати Facebook
  Теги:
  Loading...