У Києві відкрили виставку «Вогонь любові. Присвята Майдану»

  У столичній галереї М17 художники-майданівці, які були на барикадах організували мистецьку виставку. Серед них - митці з усієї України, окрема, Петро Бевза, Олександр Ройтбурд, Володимир Бовкун, Матвій Вайсберг, Ігор Гусєв та іспанець Віллі Леплатеньє. В експозиції - фотографії, інсталяції, картини та скульптури. Виставку підготували у рекордно короткий термін - усього за 9 днів і триватиме вона до 17 березня.

  Єлизавета Бельська, куратор виставки: «Це - або роботи тих митців, які столи на барикадах, будували ці барикади, знаходились протягом трьох місяців на майдані і не мали змоги працювати і зараз це власне така психологічна реабілітація. Коли вони всі почуття, весь гнів, всі турботи, усе, що пережили і побачили виплеснули на полотно. Або ж тих художників, які передчували події, можливо кілька років тому, але ще не знали, що є трансляторами подій».

  Борис Егіазарян, художник:«Я не писал эти дни, я все дни был там. И 18 ночью дрался и 20. Я подумал, как вообще мы уцелели, столько выстрелов было сделано. Мне кажется, что там легионы ангелов стояли, которые руками ловили те пули. Иначе там уцелеть невозможно было, это чудо».

  Попередній матеріал
  Ціни на «борщовий набір» зросли на третину
  Наступний матеріал
  Сепаратисти у Криму склали військову «присягу»
  Теги:
  Loading...