Сепаратисти у Криму склали військову «присягу»

  Кримські сепаратисти почали відкрито створювати незаконні збройні формування. Церемонія приведення бойовиків до, так званої, присяги відбулася у Сімферополі.

  Участь у ній взяли близько трьох десятків озброєних автоматами Калашникова сепаратистів у формі кольору хакі. Керував дійством підозрюваний у посяганні на територіальну цілісність України - самопроголошений прем’єр Сергій Аксьонов. Бойовики присягалися захищати Крим та кримський народ. Чи будуть вони потому давати нову присягу на вірність Росії у разі формальної анексії півострова - їхні командири не уточнили. Після завершення заходу Аксьонов, попри численні напади сепаратистів на українські військові частини, заявив, що бойовики українським солдатам не вороги, і зазначив: сепаратисти вимагають виведення з Криму українських військових.

  Сергій Аксьонов, підозрюваний у посяганні на територіальну цілісність України: «Ми не вороги людям, які давали присягу Україні. Будемо сподіватися, що вони мирно повернуться додому і ще й будуть нам за це дякувати».

  Попередній матеріал
  У Києві відкрили виставку «Вогонь любові. Присвята Майдану»
  Наступний матеріал
  У Криму встановився екстремальний рівень цензури – представник ОБСЄ
  Теги:
  Loading...