Сухостій
Сухостій 5 канал

"Це екотероризм": в Університеті біоресурсів розповіли, хто й чому заважає очистити Ботсад від сухостою

Читайте по-русски
Одне зі старих дерев уже впало на майданчик сусіднього дитячого садочку

Члени Вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування переконують, що псевдоактивісти, які побачили кримінал в очищенні Ботсаду університету від сухостою, відпрацьовують замовлення. Про це йдеться в сюжеті "5 каналу". Професура закладу впевнена, що ті, хто влаштували цей "екотерор", мають понести відповідальність.

В той же час у закладі переконують, що очищення лісу від сухостою відбувається в рамках закону.

"Насправді є усі акти на ці дерева, тобто все у межах чинного законодавства. Тому я дотримуюся версії, що це правда якийсь екотерор", – переконує завідувачка кафедри лісівництва Наталя Пурпизна.

Щоденні перевірки, запити, робота правоохоронців та екологічних служб паралізувала роботу в Ботсаду, яка б мала відбуватися навесні, бідкаються у виші. Хоча для університету цей ліс відіграє роль навчальної клінічної бази.

Одне зі старих дерев уже впало на майданчик сусіднього дитячого садочку, розповідають викладачі. А ще тут щохвилини прогулюється хтось зі студентів. Слабкі дерева показав журналістам директор ННІ лісового і садово-паркового господарства Петро Лакида:

"Це дерево видно, що має величезну гниль, яка йде аж до крони. Воно має небезпеку, що у будь-який момемент може обірватися, впасти і комусь зашкодити або вбити. І вже такі випадки – у нас кілька дубів вивалилися самі такої маси – можете собі уявити! – тому змушені їх видаляти".

Петро Ликида – лісник із 50-річним досвідом – обурюється, перешкоджання очищенню ботсаду вважає екотероризмом, і переконує, що це явище дискваліфікує тему екології та професію еколога.

Попередній матеріал
Має сертифікат МОЗ: "Запоріжсталь" розпочала виробництво медичного кисню
Наступний матеріал
"НАТО міцно підтримує Україну": у Зеленського відбулася телефонна розмова зі Столтенбергом
Теги:
Loading...