Медичний кисень
Медичний кисень 5 канал

Має сертифікат МОЗ: "Запоріжсталь" розпочала виробництво медичного кисню

Читайте по-русски
Кисень виробляють без комерційної складової і передають його в лікарні безкоштовно

МОЗ України сертифікував кисень, вироблений на “Запорізькому металургійному комбінаті”, як лікарський засіб. Відтепер його зможуть застосовувати для лікарень, яким зараз його вкрай бракує. Вже 8 тонн кисню відправлені до міських медичних установ Запоріжжя, йдеться в сюжеті "5 каналу".

"Донедавна наш комбінат випускав технічний кисень, але в зв'язку з епідеміологічною обстановкою були прийняті рішення, щоб перевести наш кисень у медичний. Ми отримали для цього всі дозвільні документи – ліцензію на випуск медичного кисню та, відповідно, реєстрацію державну, яка відповідає певним вимогам. Вимоги до медичного кисню, згідно норм: процентний вміст не менше 99,5%. Наш комбінат забезпечує дані вимоги", – розповіла Тетяна Сидоренко, уповноважена з питань контролю якості кисню ПАТ "Запоріжсталь".

На Запорізькому меткомбінаті пояснили, що виробляють без комерційної складової і передають його в лікарні безкоштовно, щоб допомогти лікарям у боротьбі з пандемією коронавірусу.

"Ми спільно з Фондом Ріната Ахметова і компанією "Метінвест" системно підійшли до питання отримання ліцензії на медичний кисень. Ліцензію ми отримали на початку січня і ось закінчили процес сертифікації, минулого тижня вже отримали реєстрацію медичного препарату "Кисень Запоріжсталі". Ми розуміємо важливість цього і на безоплатній основі з вихідних стали відпускати кисень міським лікарням", – пояснив гендиректор ПАТ "Запоріжсталь" Олександр Мироненко.

Попередній матеріал
НАБУ затримало брата голови ОАСК Вовка на хабарі – ЗМІ
Наступний матеріал
"Це екотероризм": в Університеті біоресурсів розповіли, хто й чому заважає очистити Ботсад від сухостою
Теги:
Loading...