Театр Франка вперше ставить виставу за твором сучасної української літератури

  Театр імені Івана Франка вперше ставить виставу за твором сучасної української літератури. Уже цієї п`ятниці відбудеться прем`єра "Гімну демократичної молоді" за однойменною книгою Сергія Жадана.
  Два роки автор разом із режисером Юрієм Одиноким переписував свою книгу спеціально для театру Франка. До твору додали драматизму та прибрали нецензурну лексику. Музику у виставі використовують класичну та популярну в 90тих роках. Квитків уже майже не лишилось - їх миттєво розкупили. Тож режисер не збирається зупинятись на досягнутому - одразу після прем`єри береться за постановку книги іншої сучасниці Люко Дашвар.

  Юрій Одинокий, режисер вистави: "Давно мріяв шоби в театр повернути такого драматурга живого. Щоб не того, що вже пройшов випробування, а саме живого. І я думаю, що Жадан саме один із таких живих".

  Богдан Ступка, художній керівник театру ім. Івана Франка: "Дуже любимо і поважаємо молодь. І коли про молодь говорять всякі дурниці - ну, в сім`ї, як кажуть, не без урода. Але я знаю, що молодь театральна вона дуже і дуже працьовита. Вони трудоголіки - рідко знайдеш таких".
  Попередній матеріал
  Вирок у справі "деснянських перевертнів" оголосив Апеляційний суд Києва
  Наступний матеріал
  До 3 зросла кількість загиблих внаслідок вибуху в центрі Анкари
  Теги: