До 3 зросла кількість загиблих внаслідок вибуху в центрі Анкари

  До трьох зросла кількість загиблих внаслідок вибуху в центрі Анкари. П’ятнадцятеро поранені, стан п’ятьох із них критичний. Поліція назвала вибух спланованим терактом. За даними місцевих ЗМІ уже затримали кількох підозрюваних. Їх допитують. Авто з вибухівкою злетіло у повітря лише за кілометр від урядових будівель.

  Чорний стовп диму над центром Анкари. Це наслідок потужного теракту, який стався у діловому районі міста, неподалік офісу голови уряду та кількох відомств. У повітря злетіла машина із вибухівкою. Далі пішла ланцюгова реакція - почали розриватися сусідні авто. Інцидент кваліфікують як теракт.

  Ідріс Наїм Шахін, міністр внутрішніх справ Туреччини: "Дуже висока ймовірність того, що цей вибух - терористичний акт. Також, свідки кажуть нам, що бачили людину, яка проходила неподалік і несла каністру із бензином. Це ми також перевіряємо".

  Внаслідок вибуху є загиблі і поранені. Стан кількох із них - украй тяжкий. Жертвами стали ті, хто був у приміщенні - найближчому до замінованої автівки. Сусідні будівлі - також зруйновані.  

  Учевидець вибуху: "Вибух був дуже потужний. Нас буквально струсонуло. Офіс - цілковито знищений, вікна вибиті, поруйнований фасад будинку. Скрізь на підлозі - поранені, люди з опіками. Боже, це було жахливо".  

  Учевидець вибуху: "Ми перебували дуже близько до місця вибуху, коли добігли туди - побачили багато поранених. На землі лежало десь 10-15-ть потерпілих. Їх забрали до найближчої лікарні. Люди дуже налякані".

  Відповідальності за вибух поки що не взяло на себе жодне радикальне угруповання. Поліція підозрює - теракт скоїли курдські сепаратисти, - етнічна меншина, що бореться за власну державу. Напередодні курди протестували під будівлею університету Гумбольдта у Берліні - там мав виступати президент Туреччини Абдула Гюль. Незадовго до цього анонім повідомив про замінування закладу. Усіх присутніх - евакуювали. Вибухового пристрою не знайшли.

  Нонна Стефанова, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Театр Франка вперше ставить виставу за твором сучасної української літератури
  Наступний матеріал
  В Італії судять сейсмологів
  Теги: