Надходження до Держбюджету від експорту металобрухту виросли втричі – голова комітету ВР

  Дефіцит металобрухту для українських металургійних підприємств при цьому скоротився на 40%

  Бюджет України отримав утричі більше коштів від експорту металобрухту (343 мільйони гривень замість 112 мільйонів) за черговий рік дії підвищеного мита на вивезення цієї сировини з України. Про це повідомив голова парламентського комітету з питань промисловості Віктор Галасюк на сторінці у Facebook.

  "Дуже позитивні наслідки нашого "металургійного закону" про підвищення вивізного мита на металобрухт утричі (з 10 до 30 євро/т). Надходження до Держбюджету від експорту металобрухту виросли утричі – з 112 млн грн до 343 млн грн", – повідомив Галасюк.

  Він також зазначив, що за черговий рік дії закону дефіцит металобрухту для українських металургійних заводів скоротився на 40% (з 725 тис. тонн до 425 тис. тонн).

  Таким чином, вважає голова парламентського комітету, дію закону про підвищені мита на вивезення металобрухту необхідно продовжити.

  Як відомо, до 2016 року Україна відчувала гострий дефіцит металобрухту, який призводив до скорочення виробництв і зупинки вітчизняних підприємств. Нині ж у нас діють експортні мита на вивезення металобрухту з України, але цьогоріч термін їх дії спливає.

  Попередній матеріал
  "Це – чергове дно": президент Ізраїлю різко відреагував на заяви прем'єра Польщі про Голокост
  Наступний матеріал
  Трагедія на мосту Патона: поліція розслідує загибель 19-річної студентки з Туркменістану
  Теги:

  Детінізація заготівлі металобрухту дозволить вивести з "тіні" до 20 млрд грн на рік – депутат

  Прем'єр підтримав закон про детінізацію ринку металобрухту – Галасюк

  Китай завалив український ринок неякісним металом – експерт