Детінізація заготівлі металобрухту дозволить вивести з "тіні" до 20 млрд грн на рік – депутат

  За словами нардепа, закон про детінізацію ринку металобрухту підтримав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман

  Детінізація заготівлі металобрухту дозволить вивести з "тіні" до 20 млрд грн на рік у сфері заготівлі металобрухту та буде приносити до державного бюджету додатково близько 1 млрд грн щороку. Такий ефект може бути досягнутий після прийняття закону про детінізацію брухту. Про це на сторінці у Facebooк заявив народний депутат Віктор Галасюк.

  Відповідно до закону, буде скасовано поділ металобрухту на побутовий і промисловий, а за допомогою відмови від обов'язкової вимоги про наявність переліку обладнання будуть виведені з "тіні" дрібні заготівельники брухту. Крім того, будуть усунені неефективні засоби регуляторних обмежень.

  Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів України в рамках політики прискореного економічного зростання сформував пакет із 35 законопроектів, покликаних вирішити п'ять основних завдань – щодо захисту бізнесу, дерегуляції і поліпшення ділового клімату, полегшення доступу до фінансування і державних ресурсів, а також заохочення інновацій. Про це сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду.

  Як повідомив глава парламентського комітету з питань промисловості Віктор Галасюк на сторінці у Facebook, Гройсман виступив на підтримку одразу кількох промислових ініціатив.

  "Прем'єр Володимир Гройсман тільки що на засіданні уряду виступив на підтримку наших з Олегом Ляшком промислових ініціатив: індустріальні парки (2554-р, 2555-д), валютна дерегуляція в інтересах експортерів (7365), детінізація ринку металобрухту (7497)", – написав він.

  Попередній матеріал
  МЗС запустило сервіс допомоги "ДРУГ" для подорожуючих за кордон українців
  Наступний матеріал
  Президент назвав закон Польщі про заборону "бандеризма" неприйнятним
  Теги: