Нацрада з питань телерадіомовлення оголосила попередження "Інтеру" - Сюмар

  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження і ініціює перевірку на телеканалі "Інтер".

  Про це повідомила голова комітету Верховної Ради України з питань свободи слова й інформації Вікторія Сюмар на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

  "Одноголосно. Після звернення секретаря РНБО та представників громадських організацій. Далі будемо посилювати відповідальність і законодавчо. Якщо ЗМІ робитимуть героями культури україноненависників і символів країни окупанта, розміщуючи їх в прайм року чи взагалі в ефір", - написала вона.

  Нагадаємо, на каналі "Інтер" у новорічну ніч транслювався запис святкової програми, в якій виступив, зокрема, депутат Держдуми Росії співак Йосип Кобзон, оголошений в Україні персоною нон-ґрата. В цій же програмі лунали пісні у виконанні інших російських зірок шоу-бізнесу, які публічно висловлювалися на підтримку сепаратистів на Донбасі.

  Новорічний концерт на "Інтері" викликав широкий резонанс серед громадськості. Зокрема, міністр культури В'ячеслав Кириленко заявив, що пропонуватиме уряду ухвалити рішення про припинення сигналу телеканалам, які популяризують "путінських арт-пропагандистів".

  Міністр інформаційної політики України Юрій Стець заявив, що домагатиметься поширення на ЗМІ поняття "персона нон-ґрата" та ініціюватиме відповідний законопроект.

  Секретар РНБО Олександр Турчинов висунув вимогу Нацраді з питань телебачення і радіомовлення негайно розглянути питання щодо позбавлення ліцензії телеканалу "Інтер".

  Позбавити "Інтер" ліцензії вимагає Комісія з питань поширення і демонстрації фільмів при Держкіно.

  У свою чергу керівництво "Інтеру" назвало заяви щодо новорічного ефіру провокацією та політичним тиском.

  Попередній матеріал
  Європарламент не вважає "ДНР-ЛНР" терористами
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав закон про податковий компроміс

  Двері телеканалу "Інтер" закидали камінням

  "Інтер" зімає новорічні програми з ефіру

  Турчинов написав листа голові Нацради з телерадіо з вимогою анулювати ліцензію "Інтера"

  Турчинов закликає позбавити ліцензії телеканал "Інтер"