Турчинов закликає позбавити ліцензії телеканал "Інтер"

  Нацрада з питань телебачення та радіомовлення має негайно розглянути питання щодо позбавлення ліцензії антиукраїнського телеканалу "Інтер", який став складовою інформаційної війни проти власної країни.

  Про це завив секретар РНБО Олександр Турчинов. Цитуємо: "До тенденційної подачі новин з антиукраїнським характером цієї новорічної ночі додалося ще й знущання над всією країною".

  Мовляв, у той час, коли вся нація відчувала єднання, телеканал "Інтер" транслював концерт тих людей, які знущалися над Україною, підтримуючи терористів та вітаючи загарбання Криму і Донбасу.

  Зі свого боку, міністр інформаційної політики Юрій Стець заявив, що має намір ініціювати через уряд закон про поширення статусу нон-ґрата на телеканали та радіостанції, які демонструють в ефірі продукт, який стосується росіян – персон нон-ґрата в Україні.

  Нагадаю, новорічної ночі телеканал "Інтер" транслював концерт низки російських виконавців, відомих своїми антиукраїнськими висловлюваннями. Серед іншого, там Кобзон, Газманов та співачка Валєрія під повітряні поцілунки сумнозвісної Ані Лорак співали глузливі пісні про санкції проти РФ.

  Попередній матеріал
  ЄС подовжив дію митних преференцій для українських товарів
  Наступний матеріал
  В Новорічну ніч у Лондоні поліція затримала 90 осіб

  Суспільне телебачення буде мовити за три місяці - Аласанія

  У Держкомтелерадіо зазначили, що створенню суспільного телебачення заважає відсутність закону

  Нацрада з питань телебачення та радіомовлення отримала нового голову

  Турчинов: для перемоги нам потрібно об'єднати всі зусилля