фото kp.ua

"Інтер" зімає новорічні програми з ефіру

  Канал "Інтер" заявив про зміни у святковій сітці мовлення через ситуацію, що склалася навколо показу новорічної програми з участю російських артистів, які висловлювали антиукраїнську позицію.

  Про це йдеться у прес-релізі "Інтера".

  Канал знімає з ефіру анонсовані новорічні програми, а саме "Новорічний Голубий вогник 2015", два концерти Ігоря Крутого, "Гумор року", "Уральські пельмені. 20 років в тісті", "Кращі пісні 2013", "Новорічний парад зірок 2014", концерти "Пісня року 2013" і "Чекай мене у Новий рік" (ефір у переддень старого нового року), мюзикли "Новорічні свати" та "Червона шапочка", "Однокласники", "Божевільний день чи Одруження Фігаро", "За двома зайцями", "Снігова королева", "Три мушкетери", "Вечори на хуторі поблизу Диканьки" і "Зоряні канікули", йдеться у повідомленні.

  Разом з тим керівництво телеканалу вважає, що цим "завдасть шкоди глядачам", однак розраховує "на розуміння" аудиторії, оскільки "подібні дії є вимушеною реакцією на ту істерію, яка виникла навколо телеканалу 1 січня 2015 року, коли на "Інтер" посипалися провокативні безпідставні звинувачення у показі святкових розважальних проектів, хоча вони повністю відповідають вимогам українського законодавства".

  На засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення 15 січня запросили представників СБУ, Верховної Ради, а також представника Міністерства інформаційної політики України. Планується розгляд питання про невідкладні заходи з захисту державних інтересів та прав громадян у інформаційному середовищі.

  Крім того, з представниками РНБО планується обговорення застосування цим органом закону про санкції на основі медіамоніторингу, який надасть Нацрада.

  На телеканалі "Інтер" у новорічну ніч транслювався запис новорічної програми, в якій виступив, зокрема, депутат Держдуми Росії співак Йосип Кобзон, оголошений в Україні персоною нон-ґрата. В цій же програмі лунали пісні у виконанні інших російських зірок естради, які публічно висловлювалися на підтримку сепаратистів на сході України.

  Новорічний концерт на "Інтері" викликав широкий резонанс в Україні. Секретар РНБО Олександр Турчинов написав листа голові Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрію Артеменку із закликом анулювати ліцензію телеканалу "Інтер".

  У свою чергу керівництво "Інтера" заяви щодо свого новорічного ефіру називає провокацією та політичним тиском.

  Попередній матеріал
  США запровадили нові санкції проти КНДР
  Наступний матеріал
  У Шотландії через сильний вітер літак з'їхав зі злітної смуги, четверо травмованих

  Турчинов написав листа голові Нацради з телерадіо з вимогою анулювати ліцензію "Інтера"

  Турчинов закликає позбавити ліцензії телеканал "Інтер"

  Журналісти "5 каналу" провели новорічну ніч на фронті - у Пісках

  Україна дозволила мовлення телеканалу "Дождь"