США запровадили нові санкції проти КНДР

  США запроваджують додаткові обмежувальні заходи проти Північної Кореї.

  Як мовиться у заяві Білого дому, йдеться насамперед про фізичних та юридичних осіб, пов'язаних з урядом цієї країни, передає "Радіо Свобода".

  Санкції стосуються трьох північнокорейських суб'єктів, зокрема державних компаній з озброєння і розвідки, а також 10 чиновників - посадовців, які перебувають в Росії, Ірані, Сирії, Китаї та Намібії.

  ФБР звинувачує Північну Корею у зломі електронних ресурсів компанії Sony. Пхеньян у свою чергу ці звинувачення відкидає.

  У Білому домі наголосили, що санкції є відповіддю на провокаційні та репресивні дії КНДР, зокрема, кібератаки на електронні ресурси компанії Sony Pictures Entertainment.

  Раніше президент США Барак Обама заявив, що відповідь на кібератаки з боку Північної Кореї на Sony Pictures буде вчасною і пропорційною. Нинішні санкції є першою частиною відповіді, йдеться у заяві Білого дому.

  Комедія "Інтерв'ю" про змову з метою вбивства лідера Північної Кореї Кім Чен Ина викликала обурення у КНДР і погрози зірвати прем'єру кінокартини у країнах Заходу. Після кібератак прем'єра фільму була скасована. Але потім компанія Sony Pictures Entertainment вирішила таки випустити фільм на екрани. 

  Попередній матеріал
  Савченко вже 20 днів голодує в російському СІЗО
  Наступний матеріал
  "Інтер" зімає новорічні програми з ефіру

  Південна Корея докладе всіх зусиль, щоб припинити протистояння з КНДР

  КНДР запропонувала Південній Кореї перемовини на рівні президентів

  КНДР знову погрожує США за кінокомедію "Інтерв'ю"

  КНДР здійснила кібератаку на Sony Pictures Entertainment - ФБР