Магнітна буря
Магнітна буря Depositphotos

На Україну суне потужна магнітна буря: її пік триватиме два дні

  Читайте по-русски
  Відчувати вплив геошторму українці будуть і 20, 23 й 24 листопада

  Дані лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН свідчать, що Україну наприкінці листопада накриє сильна магнітна буря, її пік триватиме два дні. Про таке повідомляє "УНІАН".

  Відчувати вплив геошторму українці будуть і 20, 23 й 24 листопада. Ескперти радять у дні магнітних бур уникати стресових ситуацій і надмірних навантажень – як фізичних, так і емоційних.

  Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі. Для поліпшення самопочуття в такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему.

  Нагадаємо, як повідомляв раніше 5.ua, ВООЗ зробила заяву про те, що мікропластик у воді не шкодить здоров'ю.

  "Немає абсолютно ніяких сумнівів у тому, що мікропластик міститься у питній воді, а також у джерелах, з яких беруть питну воду, наприклад, у ґрунтових водах. Коли ми говоримо про потенційні ризики, йдеться про інертні частинки. Пластик не вступає в хімічну реакцію, проникаючи в тіло, і не заподіює шкоди органам і тканинам. Наш головний висновок: переважна більшість мікропластику проходить через організм, не заподіюючи шкоди", – сказав представник ВООЗ Брюс Гордон.

  Попередній матеріал
  Штрафів на 1 млн за 5 діб: копи почали масово штрафувати водіїв, які заїжджають на смуги громадського транспорту
  Наступний матеріал
  "Старі пісні про головне": як у Брюсселі проходять газові переговори між Україною, Євросоюзом та РФ
  Loading...