Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча wikimapia

"Метінвест" інвестує $85,5 млн в реконструкцію обладнання на ММК ім. Ілліча

  Запуск модернізованого листопрокатного стану прифронтового ММК ім. Ілліча запланований вже до 2020 року

  Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК), що входить до групи "Метінвест", підписав контракт на розробку базового інжинірингу реконструкції листопрокатного цеху "1700". Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Згідно домовленостей, загальні інвестиції "Метінвесту" в проект складуть $85,5 млн.

  Контракт передбачає установку нового обладнання, яке збільшить продуктивність стану, істотно поліпшить якість поверхні прокату та суттєво зменшить відходи виробництва під час прокатки слябів.

  Також очікується, що комбінат розширить лінійку рулонного прокату затребуваними для подальшої переробки позиціями. Запланована і модернізація автоматизованої системи управління технологічним процесом та ключових вузлів чистових клітей.

  Установка нової реверсивної кліті дозволить збільшити максимальну вагу рулонів до 27 тонн, а в перспективі - до 32 тонн, запевняють фахівці.

  Як стало відомо, основне технологічне обладнання на ММК ім. Ілліча поставить "Метінвест Інжиніринг". Крім розробки базового і детального інжинірингу, австрійські фахівці також встановлять частину обладнання й будуть супроводжувати проект.

  Поставки нового обладнання планують почати восени поточного року, а будівельні роботи – наприкінці 2018 року. Введення модернізованого стану в експлуатацію очікується до 2020 року.

  Як пояснив гендиректор "Метінвесту" Юрій Риженков, світовий металургійний ринок змінюється, відповідно до цього змінюється стратегія групи.

  "Наша стратегія передбачає розвиток продуктів плоского прокату – зокрема рулонів всіх переділів. Після реконструкції потужностей на ММК ім. Ілліча ми зможемо утримувати конкуренцію в сегменті продукції з високою доданою вартістю - завдяки підвищенню ефективності виробництва, скороченню часу на переробку продукції, збереженню під час транспортування та зручності логістики".

  За словами гендиректора ММК ім. Ілліча Юрія Зінченка, підприємство має успішний досвід реалізації масштабних проектів з австрійськими партнерами.

  "З кінця минулого року разом з Primetals ми будуємо одну з найсучасніших машин безперервного лиття заготовки в Європі. Цей проект безпосередньо пов'язаний з реконструкцією наших прокатних потужностей. Перекочування слябів преміум-сегмента на модернізованому стані "1700" дозволить збільшити присутність української продукції на зовнішніх ринках. Тому важливо, що наш прокат з маркуванням Made in Ukraine відповідатиме найкращим світовим стандартам якості", - відзначив очільник комбінату. 

  Попередній матеріал
  ЗМІ: У Мінінфраструктури планують підвищити тарифи на вантажні перевезення "УЗ"
  Наступний матеріал
  НБУ скасував ліміт на видачу валюти в касах і банкоматах
  Теги:
  Loading...

  "Укрметалургпром" оцінює втрати ГМК від непрозорого розподілу вагонів УЗ в $1,2 млрд

  Глава "Укрметалургпрому": Знижувати портові збори в Україні необхідно вже цього року

  Галасюк: Підвищене вивізне мито на металобрухт – приклад виконання політиками обіцянок