Віктор Галасюк
Віктор Галасюк Віктор Галасюк / Facebook

Галасюк: Підвищене вивізне мито на металобрухт – приклад виконання політиками обіцянок

  2 серпня Президент України Петро Порошенко підписав закон, який продовжує на один рік дію експортного мита на вивіз металобрухту з України

  Збереження підвищеного вивізного мита на металобрухт з України є прикладом виконання політиками своїх обіцянок. Таку заяву зробив голова комітету з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк на своїй сторінці у Facebook.

  У середу, 2 серпня, Президент України Петро Порошенко підписав закон, який продовжує на один рік дію експортного мита на вивіз металобрухту з України – його визнано стратегічною сировиною. Закон дозволяє отримати додатковий обсяг від експортних надходжень в Україну на рівні $1,5 млрд на рік, а також зберегти близько 20 тис. робочих місць.

  Вперше закон був прийнятий у 2016 році, коли незважаючи на потужне лобі з боку противників, документ був підписаний Президентом. До прийняття закону про зростання експортного мита українські металургійні підприємства відчували гострий дефіцит брухту, в результаті чого знижували обсяги виробництва і навіть змушені були простоювати.

  "Попереду створення експортно-кредитного агентства для здешевлення кредитів, податкові стимули для нових виробництв через індустріальні парки, безкоштовне підключення до інженерних мереж, держзакупівлі за формулою"Купуй Українське", – анонсував у підсумку Галасюк.

  Попередній матеріал
  14 років тюрми за "госізмєну": Бойовики ув’язнили Луганського блогера за проукраїнську позицію
  Наступний матеріал
  Держзрада Януковича: чим завершилося судове засідання
  Теги: