Підручники
Підручники Depositphotos

Через фальсифікацію фактів: книжку, в якій Київ назвали столицею Росії, заборонили ввозити в Україну

  Експерти вважають ці "історичні помилки" проявом пропагандистських маніпулятивних технологій РФ

  Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення заборонив ввезення з Росії ще двох книг за пропаганду держави-агресора.

  Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

  "Держкомтелерадіо відмовив ТОВ "Видавництво "Арій" та ТОВ "Якабу Трейд" у видачі дозволу на ввезення з території РФ двох книг, у яких присутня пропаганда держави-агресора", – йдеться в повідомленні.

  Підкреслюється, що відмову надано на підставі висновку експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України.

  Зокрема, за даними відомства, у підручнику Марини Гацкевич "Английский язык для школьников и абитуриентов: топики, упражнения, диалоги", який мало намір завести в Україну ТОВ "Видавництво "Арій", у текстах для перекладу з англійської стверджується, що Київ був столицею Росії, а також фальсифікуються інші історичні факти. Експерти вважають ці "історичні помилки" проявом пропагандистських маніпулятивних технологій держави-агресора.

  В іншій книзі – "Шпионки. 12 женщин, рискнувших всем", на ввезення якої Держкомтелерадіо не дав дозволу ТОВ "Якабу Трейд", присутні ознаки пропаганди держави-агресора, зокрема, її силових структур.

  Таким чином, згідно з повідомленням, станом на 7 серпня 2018 року Держкомтелерадіо видав 63 відмови у дозволах на ввезення видань антиукраїнського змісту, а також ухвалив рішення про анулювання 1 виданого раніше дозволу.

  Дозвіл від Держкомтелерадіо на ввезення розповсюджувачі видавничої продукції з Росії та тимчасово окупованих територій України повинні отримувати, починаючи з 22 травня 2017 року.

  Попередній матеріал
  "БлогПост": 10-та річниця вторгнення Росії у Грузію – незасвоєнні уроки
  Наступний матеріал
  Побиття солдата: Полторак звільнив майора та старшину

  Масована атака "фабрики тролів" на президента Італії – у посольстві розповіли, як реагуватиме Рим

  СБУ викрила адміністраторів антиукраїнських груп у соцмережах – що відомо

  В "ІС" розповіли, яку пропагандистську кампанію готує Росія щодо Криму

  Горбач про заяви адвоката Януковича: "Стрім із Кремля просто у мозок українських виборців"

  У МІП розповіли, як ФСБ використовує любов українців до "зрад" і "перемог" на користь Путіну

  "БлогПост": 10-та річниця вторгнення Росії у Грузію – незасвоєнні уроки