Степан Полторак
Степан Полторак Урядовий Кур\'єр

Побиття солдата: Полторак звільнив майора та старшину

  Дії майора Глудика та старшини Ліпяніна містять ознаки кримінального правопорушення, правове рішення щодо якого мають дати правоохоронні органи

  За підсумками розслідування в 45-й окремій артилерійській бригаді Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного, міністр оборони Степан Полторак звільнив майора та старшину, які завдали важких тілесних ушкоджень солдату . Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

  "За результатами розслідування міністром оборони прийнято рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності посадових осіб частини: заступника командира військової частини з тилу майора Глудика Р.Л. (який безпосередньо застосував насилля до підлеглого, принижував його, окрім цього, підтверджено факти отримання ним неправомірної вигоди від батьків окремих військовослужбовців військової частини) — позбавити військового звання (при цьому позбавляється всіх звань офіцерського складу, права на вихідну допомогу, права пенсійного забезпечення, права користуватися медичними закладами Міністерства оборони)", – зазначено у повідомленні.

  Відомо, що старшого водія комендантського взводу старшину Ліпяніна С.Б., котрий завдав важких тілесних ушкоджень військовослужбовцю, внаслідок яких було спричинено розрив селезінки, звільнили з лав Збройних сил України у зв’язку зі службовою невідповідністю, також він буде позбавлений права на отримання вихідної допомоги при звільненні та права перебувати на квартирному обліку для отримання житла.

  Своєю чергою, командира військової частини Терещука О.М. та заступника командира з виховної роботи Рогова О.В. за неналежне виконання службових обов’язків, бездіяльність та неприйняття відповідних управлінських рішень щодо зазначених фактів попередити про повну службову невідповідність.

  Командиру взводу зв’язку батареї лейтенанту Берездецькому Ю.Р., який не забезпечив належного стану військової дисципліни під час проведення занять оголосити сувору догану.

  Дії майора Глудика та старшини Ліпяніна містять ознаки кримінального правопорушення, правове рішення щодо якого мають дати правоохоронні органи.

  Як повідомляв 5.UA, 18 липня в Яворівський відділ поліції медики місцевої лікарні повідомили про те, що до них доставили побитим 28-річного жителя Хмельницької області, який проходить військову службу за контрактом на Львівщині. Медики діагностували в нього тупу травму живота та розрив селезінки. 

  Попередній матеріал
  Через фальсифікацію фактів: книжку, в якій Київ назвали столицею Росії, заборонили ввозити в Україну
  Наступний матеріал
  Двоє дітей стали жертвами жахливої аварії на Херсонщині
  Loading...

  Побиття дітей в одеському притулку: поліція відреагувала на інформацію – подробиці

  "Слава Україні!" та "Героям слава!" стануть офіційними військовими вітаннями

  У Москві відлупцювали зірку фільмів "Таксі"

  Попросила не смітити: тренер із тхеквондо разом з братом побили жінку

  "Все грандіозно!": експресивне включення з репетиції параду до Дня Незалежності

  "Ставлять на коліна і б'ють": в Одесі перевірять дитпритулок через відео зі скаргами дівчинки