Ілюстративне фото
Ілюстративне фото pohnews.org

В "ІС" розповіли, яку пропагандистську кампанію готує Росія щодо Криму

  Найближчим часом Москва збирається організувати в Криму майданчик для публічного діалогу з участю спеціально відібраної масовки з числа громадян України

  Росія готує чергову пропагандистську кампанію, щоб, з одного боку, змусити Україну змиритися з окупацією Криму, а з іншого – підкинути аргументів агентам Кремля в Європі, що працюють на скасування санкцій.

  Як повідомляє група "Інформаційний спротив", найближчим часом Москва збирається організувати в Криму майданчик для публічного діалогу з участю спеціально відібраної масовки з числа громадян України, етнічних українців, що проживають в Росії, а також різного роду "експертів".

  Наголошується, що учасники "діалогу" будуть в різній формі імітувати зворушливе прагнення до відродження "добросусідських відносин" між Україною і Росією, покладаючи провину за "конфлікт" на українську владу.

  "Спочатку все планується облаштувати в рамках пристойності, щоб не було приводів для формальних претензій. Учасники з української сторони будуть в'їжджати в Крим через КПВВ в Херсонській області, будуть підібрані нейтральні теми, тощо. Особливий акцент буде зроблено на розгін вигідного Росії сигналу в південних регіонах України. Завдання – сформувати громадську думку в дусі того, що пора прийняти факт анексії, зняти всі обмеження на взаємодію з Кримом і взагалі "жити далі", – йдеться в повідомленні.

  Ініціатори проекту з пафосною назвою "Південний вітер" сформували попередній список осіб, яких мають намір залучити до реалізації задуму. У групі "ІС" пообіцяли відстежувати, хто стане учасником цієї кампанії, "щоб країна дізналася про цих "героїв".

  Попередній матеріал
  Двома пострілами: у Сумах вбили колишнього депутата
  Наступний матеріал
  Отруєння шаурмою в Києві: кількість потерпілих перевищила 80 людей
  Loading...

  Чим займався в СІЗО кримець, обвинувачений у "пропаганді екстремізму" – ФОТО

  РФ продовжує блокувати спроби міжнародних організацій моніторити ситуацію в Криму – МЗС

  "Профспілкові туристи зі своїм туалетним папером": Джапарова про туристів у Криму

  Чеські депутати навідалися до окупованого Криму – жорстка реакція України

  "Демонструє свою слабкість": Клімкін назвав жалюгідною відповідь Росії на Кримську декларацію США

  Зняли прапор РФ із сільради: в окупованому Криму затримали двох підлітків