http://www.chytomo.com/

Географічна "помилка": в Україну заборонили ввозити низку книг з РФ

У виданнях зазначено: "Отпечатано в России. Республика Крым"

В Україну заборонили ввозити ще вісім книг із території РФ. Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо. 

Як стало відомо, йдеться про книжки авторства Валерія Синельникова.

"Держкомтелерадіо відмовив ТОВ "Форс Україна" у видачі дозволу на ввезення в Україну з території держави-агресора восьми книжок Валерія Синельникова (видавництво ТОВ "Центрполиграф", м. Москва) та книги "Веселая компания" із серії "Сто точек. Соедини и нарисуй" (видавець – ТОВ "Издательство"Э", м. Москва). Наказ про скасування видано на підставі рішення експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України", – пояснили у відомстві.

Як стало відомо, члени експертної ради визнали, що видання не відповідають критеріям оцінки видавничої продукції, яку можна поширювати в Україні.

Так, у вихідних даних дитячої книги "Веселая компания" зазначено: "Отпечатано в России. Республика Крым". Це є порушенням державного суверенітету України, наголошують у Держкомтелерадіо.

"Крим є невід’ємною частиною України, територія якої незаконно окупована російськими військами. Така сама географічна "помилка" міститься у книгах психолога В. Синельникова, який у кожному своєму виданні просить читачів перераховувати йому гроші на адресу: Російська Федерація, Республіка Крим, м. Сімферополь", – повідомляють у відомстві.

Як стало відомо, від 22 травня 2017 року в Держкомтелерадіо дозволили ввезти майже 11 тисяч книг з території РФ та тимчасово окупованих територій України. Водночас надано 236 відмов, з яких 39 – на підставі негативних висновків експертної ради Держкомтелерадіо.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Укрзалізниця" підписує рамкову угоду з General Electric – Гройсман
Наступний матеріал
ЄС підтвердив закриття проектів модернізації кордону з Україною