Володимир Гройсман

"Укрзалізниця" підписує рамкову угоду з General Electric – Гройсман

Голова уряду наголосив, що відкритий для бізнесу і готовий підтримати будь-які ініціативи, якщо вони не становлять корупційних ризиків

Стабільний розвиток бізнесу є метою економічних реформ уряду та ключовим джерелом залучення інвестицій.

Про це сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками ділових кіл Сумщини, повідомляє Урядовий портал.

"Головне – почути реальний сектор. Для мене це дороговказ. Мета уряду – аби ми вийшли на стале зростання 5% плюс. Для цього потрібні інвестиції. Саме бізнес забезпечує інвестиції. А ми займаємося створенням умов для ведення бізнесу", – сказав глава уряду.

Він розцінює це як істотні кроки вперед щодо рішення дерегуляції, змін у роботі фіскальних органів, змін у роботі контролюючих органів.

Гройсман наголосив, що сьогодні у багатьох сферах чимало проблем, але робота ведеться. Зокрема, в частині сприяння експорту створені Експортно-кредитне агентство, Офіс із просування експорту та Офіс залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.

"Я був зацікавлений у формуванні умов для технічного переобладнання. Для більшості секторів можливість модернізації була надважлива. І ми таку можливість надали – через розстрочку зі сплати ПДВ. Ми так само готуємо і впроваджуємо рішення щодо просування власного виробництва та надання пріоритету власному продукту. Так, ми компенсуємо 25% вартості української сільгосптехніки з локалізацією 50% плюс", – поінформував прем'єр-міністр.

Він також розповів про досвід, напрацьований по лінії кооперації зі світовими гігантами.

"Завтра, 23 лютого, ПАТ "Укрзалізниця" підписує рамкову угоду із General Electric. Ми домовляємося про поетапну локалізацію виробництва до 40% і входимо в глобальний ринок GE", – повідомив Гройсман.

Голова уряду наголосив, що відкритий для бізнесу і готовий підтримати будь-які ініціативи, якщо вони не становлять корупційних ризиків.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ФОТО: В Україні завершили будівництво одного з найдовших залізничних тунелів – Бескидського

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Росія після анексії Криму незаконно захопила дві третини української території шельфу Чорного моря
Наступний матеріал
Географічна "помилка": в Україну заборонили ввозити низку книг з РФ

Кабмін запропонує Президенту звільнити голову "Укроборонпрому"

Прем'єр-міністр: Будемо вчити чиновників поважати вчителів, а не "економити" на їхніх зарплатах

Гройсман закликав Насалика "вимести наглядачів" із державних шахт

Гройсман стурбований масовим виїздом українців за кордон на заробітки

"Я пам’ятаю, що обіцяв": Гройсман повідомив про схвалення урядом рішення щодо підвищення пенсій військовим з 1 січня

5 канал - трансляція наживо