Шахта Нововолинська
Шахта Нововолинська
БУГ

Гройсман закликав Насалика "вимести наглядачів" із державних шахт

  Прем'єр назвав ненормальною ситуацію, коли український уряд має щорічно виділяти мільярди на вугільну галузь, але позитивних зрушень немає

  Очільник Кабміну Володимир Гройсман закликав міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика "вимести наглядачів" із державних вугледобувних підприємств. Про це він заявив на засіданні уряду в середу, 21 лютого, передає "Інтерфакс-Україна".

  "У приватному видобутку вже все нормально, а в державному – ні. Чому? Тому що паразитують "наглядачі". Тож нумо, (уряд – ред.) знайдімо фінанси і допоможімо. А ви з іншого боку – беріть мітлу і вимітайте "наглядачів", і все стане на свої місця", – переконаний прем'єр-міністр.

  Він звернувся особисто до профільного міністра Насалика: "Я дуже прошу, Ігоре Степановичу, встановити і припинити. Хоч би як ми наповнювали чашу, якщо вона не буде герметичною – то з неї щось завжди зникатиме".

  Також Гройсман наголосив: ситуація, коли український уряд має щорічно виділяти мільярди на вугільну галузь, а при цьому нічого не змінюється, не нормальна.

  Попередній матеріал
  Порошенко на допиті у справі Януковича: Я на власні очі бачив "зелених чоловічків" у Сімферополі
  Наступний матеріал
  МЗС про чотири роки окупації Криму: Ми не будемо грати за російським сценарієм