Шахта Нововолинська

"Гірничий протест": на Волині понад 200 шахтарів відмовилися спускатися під землю

Шахтарі бояться залишитися без роботи, тому домоглися зустрічі із профільним міністром Ігорем Насаликом

Понад 200 гірників нововолинської шахти відмовилися спускатися під землю, протестуючи проти закриття копальні. Гірники впевнені, що саме до такого результату може призвести реорганізація, яку розпочинають на підприємстві. Тому вони бояться залишитися без роботи. 

"Є деякі люди, які ставлять палки в колеса і оформлюють документи на реструктуризацію дев'ятої шахти, тобто, на переведення її у ІІІ категорію. Це, словом, закривати підприємство. Ми сюди ходимо для чого? Ми годуємо сім'ї з цієї роботи", – наголошує шахтар Микола Ковальчук.

Разом із тим, профспілка гірників шахти №9 стверджує, що підприємство перевиконує планові показники видобутку вугілля, тож закривати її не планували.

На роботу погодилися шахтарі 2-ї зміни після того, як керівники пообіцяли, що профільний міністр Ігор Насалик особисто приїде до Нововолинська і зустрінеться з ними.

"Зі слів міністра на зустрічі, підприємство у будь-якому разі видобуватиме вугілля. Ніхто його закривати не збирається, але структура всього вугільного комплексу держави передбачає, щоб усі підприємства, всі шахти були як окремі ДП", – пояснює ситуацію Директор ДП "Волиньвугілля" Андрій Пилипюк.

Попередній матеріал
Під коренем дерева: на Волині дайвери знайшли тіло хлопця, що провалився під лід
Наступний матеріал
Обстріли з танку та 122-мм артилерії: окупанти грубо порушили Мінські угоди