Роман Романов
Роман Романов
Укроборонпром

Кабмін запропонує Президенту звільнити голову "Укроборонпрому"

  Уряд з ініціативи прем’єр-міністра Володимира Гройсмана вирішив запропонувати Президентові звільнити з посади генерального директора "Укроборонпрому" Романа Романова

  Таке рішення ухвалено на засіданні в середу, повідомляє "Укрінформ".

  "Я зробив паузу для того, щоб людина сама визначилася та подала у відставку, але цього не відбулося, тому сьогодні я пропоную прийняти рішення уряду і подати Президенту клопотання про звільнення з посади генерального директора Укроборонпрому пана Романова", – сказав Гройсман.

  Він додав, що після того як глава держави ухвалить рішення щодо звільнення Романова, планує звернутися до уряду якнайшвидше внести пропозицію щодо кандидатури нового очільника "Укроборонпрому". 

  Як відомо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман 27 грудня запропонував керівнику "Укроборонпрому" піти у відставку через ситуацію з боргами із виплати зарплати на Миколаївському суднобудівному заводі.

  Однак у держкомпанії заявили, що виплата заробітної плати працівникам підприємства повністю залежить від Кабінету міністрів, який має прийняти рішення щодо ракетного крейсера "Україна". На думку "Укроборонпрому", заборгованість виникла через те, що з лютого 2015 року держава припинила відшкодовувати витрати заводу на утримання недобудованого крейсера "Україна". Самі ж вони погасити заборгованість працівникам заводу, яка зараз вже становить 61 млн грн, не можуть.

  Попередній матеріал
  В Австралії запустили міжнародну платформу "Друзі деокупації Криму"
  Наступний матеріал
  Окупанти планують інтегрувати так звані "ЛНР/ДНР" до складу Росії

  Кабінет Міністрів України виключив зі списку офшорів п'ять країн

  "Укроборонпром" запустив серійне виготовлення систем управління військами

  "Це просто катастрофа": Гройсман назвав кількість жертв ДТП в Україні за три роки

  Засідання Кабінету міністрів – відео

  В Україні створять Координаційну раду з безпеки дорожнього руху: які будуть нововведення

  Гройсман: За 3-4 роки Україна може забезпечити себе власним газом