Роман Романов
Роман Романов Укроборонпром

Не треба шукати "цапів-відбувайлів": в "Укроборонпромі" відповіли Гройсману

  Борг по зарплатам перед робітниками Миколаївського суднобудівного виник через утримання недобудованого ракетного крейсера "Україна"

  У ДК "Укроборонпром" відреагували на заяву прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, який ініціював звільнення керівника концерну Романа Романова, через скандал із заборгованістю перед працівниками Миколаївського суднобудівного заводу.

  На сайті компанії наголошується – концерн неодноразово зверталася до Кабінету Міністрів з пропозиціями щодо розв'язання проблем довкола заводу. Пишуть, що заборгованість по зарплаті виникла, бо завод не отримував відшкодування коштів за утримання недобудованого ракетного крейсера "Україна" – звідси й виник борг по зарплатам у 61 млн грн.

  Як запевняють в "Укроборонпромі" – неодноразово пропонували уряду можливі варіанти подолання проблеми – добудова, демілітаризація крейсера або подальше утримання. Але жодної відповіді не отримали. Нині цей корабель, за словами самих військових, Міністерству оборони не потрібен, про що мають відповідний лист з відомства.

  "Укроборонпром", відповідно до статуту, затвердженого Кабінетом Міністрів, не має права перерозподіляти кошти між підприємствами-учасниками. Якщо забрати кошти з інших підприємств оборонної промисловості, таких як "Антонов", "ХКМБ ім. Морозова", "Завод ім. Малишева" або ДАХК "Артем" та інших – Україна залишиться без літаків, танків та іншого озброєння... Тому в цій ситуації треба не "цапів-відбувайлів", а приймати рішення та якомога швидше", – наголошується у повідомленні.

  Попередній матеріал
  РФ посилювала свої військові підрозділи ще за декілька місяців до початку анексії Криму – командувач ВМС ЗСУ
  Наступний матеріал
  Екс-чільник Торецька сховався в автобусі, аби не повертатися в ОРДЛО – ЗМІ
  Loading...