Володимир Гройсман
Володимир Гройсман Урядовий портал

Досягнення та плани на майбутнє: найцікавіше з прес-конференції глави Кабміну

Економічний блок питань був чи не найголовнішим на прес-конференції, але прокоментував керівник Кабміну і декілька скандальних питань

Вартість газу для населення, мінімальна заробітна плата, курс долара, закон про освіту, шпигун у Кабміні та багато інших, зокрема і політичних питань. Про це говорив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на підсумковій прес-конференції, яка тривала півтори години. Про досягнення й недоліки роботи уряду протягом року, які заяви лунали він прем'єра – розповів кореспондент "5 каналу".

Економічний блок питань був чи не найголовнішим на прес-конференції. Глава уряду назвав деякі показники наступного року. Середня зарплата в Україні, за прогнозами Гройсмана, становитиме близько 10 тис. грн, а прогноз пенсій на кінець року – 2789 грн. Зачепив і тему курсу долара та євро до гривні, які значно зросли останніми днями – прем'єр зауважив, що це сезонне явище.

Щодо співпраці з Міжнародним валютним фондом – керівник Кабміну в своїх висловлюваннях був стриманим. Не оминув він питання конфлікту між міністром фінансів Олександром Данилюком та генпрокурором Юрієм Луценком. На переконання прем'єра, цей скандал ніяк не вплине на співпрацю з МВФ.

Нагадаємо, МВФ однією з головних вимог до України висуває підвищення ціни на газ для населення. В жовтні-місяці це і мало відбутися – на 20%. Але уряд практично в ручному режими ціну утримує і, як переконує Гройсман, принаймні до кінця цього опалювального сезону вартість блакитного палива для населення не зміниться. Що буде потім – питання відкрите.

"В цьому опалювальному сезоні ми не бачимо жодних підстав для підвищення ціни. Далі ми формуємо нову формулу ціни, яка може бути затверджена з наступного опалювального сезону. Вона залежатиме не від наших бажань, а від коливань ціни на міжнародних ринках", – зазначив він.

Серед інших питань, яких торкнувся Володимир Гройсман: затримання "щура", що працював у секретаріаті Кабміну; кадрові перестановки у переліку українських міністрів; фінансування пріоритетних галузей в 2018 році; Антикорупційний суд та реформи в України.

Про це – дивіться у відео:

Дивіться також фотогалерею:

Шосте засіданні Ради регіонального розвитку - фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Співпраця з РФ у Кабміні: суд арештував Єжова на два місяці
Наступний матеріал
Критичний стан: енергетичній системі України залишилося 10 років – "Енергонезалежність"
Loading...