Юрій Луценко
Юрій Луценко 5.ua

"Банальне бажання уникнути відповідальності": Луценко прокоментував вимогу Данилюка

Заяву міністра фінансів чільник ГПУ вважає бажанням уникнути відповідальності за несплату податків

Генеральний прокурор України Юрій Луценко прокоментував вимогу міністра фінансів Олександра Данилюка щодо негайного звільнення глави ГПУ. Про це повідомляє LB.uа.

"Розглядаю його заяву як банальне бажання уникнути кримінальної відповідальності", – заявив Юрій Луценко.

Цього літа генпрокурор вже звертався до Кабінету Міністрів, вимагаючи звільнити Данилюка. Тоді фіскальна служба провела перевірку та підтвердила несплату міністром 700 тис. гривень податків. "Данилюк має або сплатити податки, або сісти", – наголосив генпрокурор.

Що стосується справи проти нинішнього керівництва "Приватбанку", то ГПУ не могла не порушити провадження після заяви нардепа Олександра Дубініна. За словами Луценка, депутат у вересні-листопаді подав до ГПУ й НАБУ заяви про незаконну діяльність державного банку при підписанні угод з Kroll та іншими компаніями.

"Не реєструвати заяву забороняє закон. НАБУ зареєструвало дві справи, ми – додаткові епізоди до наявних справ щодо "Привату". Слідчі взяли дозволи на вилучення цих договорів в НБУ і "Приваті". Але в результаті показань заступника голови НБУ Катерини Рожкової та аналізу закону "Про національний банк" ми встановили, що стаття 3 закону дозволяє НБУ оплачувати послуги аудиту без тендерів. Таким чином ми відкликали постанови і закрили ці епізоди. Аналогічні справи НАБУ досі висять у реєстрі ", – пояснив генеральний прокурор.

Нагадаємо, раніше цього самого дня міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що вимагає негайної відставки генпрокурора Юрія Луценка через блокування з боку ГПУ розслідування зловживань у "Приватбанку".

Дивіться також фотогалерею:

У Затоці затримали одразу п'ять посадопців – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Рада ввела "листи щастя" за порушення правил паркування
Наступний матеріал
Російський демарш та американська зброя: Генерал Романенко про військову ситуацію в Україні
Loading...