Кабмін
Кабмін 5 канал

Данилюк Vs Луценко: чому у Мінфіні кажуть про тиск з боку Генпрокуратури

Непорозуміння між відомствами спричинила ситуація в Калинівці та спроби знайти винних у пожежі на арсеналі

Напередодні формування бюджету на наступний рік міністр фінансів Олександр Данилюк заявив про тиск з боку Генпрокуратури. Про це він розповів журналістам перед засіданням уряду 4 жовтня, передає кореспондент "5 каналу".

Як відомо, дещо раніше очільник ГПУ Юрій Луценко звинуватив Мінфін у несвоєчасному фінансуванні посиленої охорони складів у Калинівці. Олександр Данилюк назвав це тиском на Мінфін у той час, коли відомство саме готує головний кошторис країни на 2018 рік.

За словами Данилюка, прокурори хочуть, аби наступного року на них виділили більше коштів, тому Луценко і зробив відповідну заяву.

"Я вважаю, що це є спробою політичного тиску. Ми учора як Міністерство фінансів оприлюднили усі цифри, як фінансувались заклади. Зі свого боку ми повністю усі запити Міноборони профінансували, і зробили це вчасно. На мене тиск під час бюджетного процесу не працює", – зазначив міністр фінансів Олександр Данилюк.  

На самому ж засіданні уряду міністр фінансів запевнив: усі необхідні для підвищення пенсій розрахунки відомство вже здійснило. Йдеться про внесення коректив до державного бюджету поточного року і підняття пенсій вже з цього місяця.

Говорив про пенсійну реформу і прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Лунало багато схвальних коментарів та цифр, утім, не забув очільник уряду і присоромити тих, хто не проголосував за реформу. Як це було – дивіться у включенні: 

Попередній матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони з питань АТО Андрія Лисенка – трансляція завершена
Наступний матеріал
Лисенко: Минулої доби двічі зафіксовано проліт БПЛА над військовими об'єктами в тилу
Loading...