Володимир Гройсман
Володимир Гройсман Урядовий портал

Прем'єр-міністр: Будемо вчити чиновників поважати вчителів, а не "економити" на їхніх зарплатах

Гройсман попередив, що не дасть місцевій владі "економити" на підвищених зарплатах вчителів

Місцева влада, яка намагається "зекономити" гроші на виплаті зарплат вчителям, – має почати економити з себе. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Кабінету Міністрів, передає "Укрінформ".

"Якимось чином гратися у зменшення заробітної плати вчителям на місцях неприпустимо. Тому я просив би усіх голів адміністрацій, міських голів, будь ласка, платіть освітянам сповна. Все те, що було потрібно від уряду, ми зробили. На більшості території України все нормально, але є й такі, хто не розуміє потреб освіти, не розуміє, що вчителя треба поважати", – наголосив чільник Кабміну.

Він доручив Міністерству освіти проводити моніторинг ситуації по регіонам і стежити, щоб рішення уряду виконували. А про керівництво міста, яке не забезпечує виплату підвищених зарплат учителям, – інформувати публічно."Якщо хтось не розуміє проблем освіти, той взагалі тоді не розуміє свого призначення на ту чи іншу посаду", – впевнений прем'єр-міністр.

Нещодавно голова Міносвіти Лілія Гриневич повідомила, що відомство почало отримувати скарги з регіонів про невиплату вчителям надбавки за престижність до зарплат. Міністр тоді наголосила, що освітньої субвенції вистачає для виплат, однак "місцеві органи економлять на вчителях по максимуму".

Із дощем і запальними танцями: Порошенко побував на відкритті школи на Харківщині – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Клімкін анонсував зустріч "друзів України" на рівні голів МЗС
Наступний матеріал
Політолог: Вступ України до НАТО та ЄС – не на часі
Loading...