Володимир Гройсман
Володимир Гройсман
Урядовий портал

Прем'єр-міністр: Будемо вчити чиновників поважати вчителів, а не "економити" на їхніх зарплатах

Гройсман попередив, що не дасть місцевій владі "економити" на підвищених зарплатах вчителів

Місцева влада, яка намагається "зекономити" гроші на виплаті зарплат вчителям, – має почати економити з себе. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Кабінету Міністрів, передає "Укрінформ".

"Якимось чином гратися у зменшення заробітної плати вчителям на місцях неприпустимо. Тому я просив би усіх голів адміністрацій, міських голів, будь ласка, платіть освітянам сповна. Все те, що було потрібно від уряду, ми зробили. На більшості території України все нормально, але є й такі, хто не розуміє потреб освіти, не розуміє, що вчителя треба поважати", – наголосив чільник Кабміну.

Він доручив Міністерству освіти проводити моніторинг ситуації по регіонам і стежити, щоб рішення уряду виконували. А про керівництво міста, яке не забезпечує виплату підвищених зарплат учителям, – інформувати публічно."Якщо хтось не розуміє проблем освіти, той взагалі тоді не розуміє свого призначення на ту чи іншу посаду", – впевнений прем'єр-міністр.

Нещодавно голова Міносвіти Лілія Гриневич повідомила, що відомство почало отримувати скарги з регіонів про невиплату вчителям надбавки за престижність до зарплат. Міністр тоді наголосила, що освітньої субвенції вистачає для виплат, однак "місцеві органи економлять на вчителях по максимуму".

Попередній матеріал
Клімкін анонсував зустріч "друзів України" на рівні голів МЗС
Наступний матеріал
Політолог: Вступ України до НАТО та ЄС – не на часі