Технології

Першу партію бронемашин "Дозор" випустять у березні 2015 року. Про це заявив заступник генерального директора Державного концерну "Укроборонпром" Юрій Пащенко.

Державний концерн "Укроборонпром" планує у березні запустити у виробництво перші дослідні безпілотні літальні апарати. Про це заявив заступник генерального директора Юрій Пащенко.

Після чотирьох годин у космосі, корабель багаторазового використання "Оріон" повернувся на нашу планету, здійснивши посадку в Тихому океані, неподалік берегів Мексики.

Американська корпорація Microsoft вимагає переліцензування своєї продукції в Криму у зв'язку з тим, що республіка стала суб'єктом Російської Федерації, а придбане на території України ліцензійне програмне забезпечення не може бути використане в іншій країні.

Фахівці Державного науково-випробувального центру Збройних сил України разом з представниками акціонерного товариства "Мотор Січ" успішно провели заводські випробування модернізованого вертольота Мі-2.

Світовий IT-гігант пошукових сервісів компанія "Яндекс" оновила свій браузер.

У Чорнобильський зоні відчуження на майданчику будівництва Нового безпечного конфайнменту (НБК) біля зруйнованого четвертого енергоблоку ЧАЕС виконано 1-й етап зворотного переміщення Арки НБК.

Дослідники з Массачусетського технологічного інституту (США) розробили самозаряджаєму акумуляторну батарею, яка може перетворювати енергію низькотемпературних джерел тепла в електрику.

Кабінет міністрів хоче збільшити вартість ліцензії на 3G-зв'язок до понад 3 млрд гривень з раніше передбачених 2,4 млрд гривень.

Більшість компаній по всьому світу - 67% - зіткнулися із збільшенням кількості загроз інформаційній безпеці, при цьому більше третини - 37% - не усвідомлюють актуальних ризиків кібербезпеки.

В Академії сухопутних військ імені Сагайдачного відбулось обговорення проблемних питань створення тактичних безпілотних авіаційних комплексів в інтересах Сухопутних військ України.

Україна домовилася з Норвегією та Швецією про співробітництво у сфері ядерної і радіаційної безпеки.

Антимонопольний комітет України заблокував поставку критично важливого для українських АЕС обладнання від вітчизняного виробника, задовольнивши скаргу компанії-представника російських виробників.

Месенджер Viber запустив нову функцію, за допомогою якої користувачі комунікатора можуть стежити за груповими дискусіями.

Перший у світі автомобіль з водневим двигуном - вироблений компанією Toyota седан Mirai, ("Майбутнє") - надійде в продаж в Японії 15 грудня і буде коштувати близько $ 62 тис.