dt.ua

З другої спроби: Бундестаг проголосував за захист Nord Stream 2

  Читайте по-русски
  Запропоновані федеральним урядом зміни стосуються 12-мильної ділянки газогону, яка знаходиться у територіальних водах Німеччини

  Енергетичне законодавство, яке стосується газопроводу "Північний потік-2", з другої спроби ухвалив німецький Бундестаг. Про таке повідомляє "Європейська правда".

  Слід зазначити, що за рішення, яке імплементує нову Газову директиву ЄС у німецьке законодавство, проголосував блок Ангели Меркель ХДС/ХСС та соціал-демократи і вільні демократи.

  Місцеві медіа стверджують, що документ містить поправки, які дозволяють вивести з-під дії європейських правил частину газопроводу "Північний потік-2" і тим самим прибрати останні перепони для завершення будівництва газогону та його запуску.

  Запропоновані федеральним урядом зміни стосуються 12-мильної ділянки газогону, яка знаходиться у територіальних водах Німеччини.

  Як повідомляв 5.UA, Україна закликала Бундестаг Німеччини не підтримувати поправок, які дадуть можливість газопроводу "Північний потік-2" обійти газову директиву Європейського Союзу. 6 листопада стало відомо, що німецька правляча коаліція розробила новий закон, який має захистити споруджуваний газопровід "Північний потік-2" від посилених правил оновленої газової директиви ЄС. Минулого тижня Данія дала свою згоду на прокладення газового маршруту "Північний потік-2". Євродепутат зазначив, що тепер можна лише намагатися затримувати реалізацію цього проєкту.

  Попередній матеріал
  Справа "VAB Банку": Антикорсуд обирає запобіжний захід голові "Райффазен банку Аваль" (оновлено)
  Наступний матеріал
  Стало відомо, коли екстрадують в Україну Онищенка

  Бундестаг провалив голосування за пом’якшення Газової директиви ЄС для "Північного потоку-2" – подробиці

  Гончарук гостро відреагував на сприяння Німеччини в імплементації "Північного потоку-2", затегавши Меркель

  Виведення Nord Stream 2 з-під законодавства ЄС буде оскаржено – МЕРТ

  Німеччина розробила законопроєкт, який захищає газогін "Північний потік-2" від жорстких правил ЄС – Bild

  Євродепутат переконаний, що будівництво "Північного потоку-2" тепер можна тільки сповільнити

  "Північний потік-2" не допоможе: чому транзит газу буде й надалі проходити через Україну – Тука